Jak vidim letosni vyherni hereckou sestavu, tak mam uprimnou radost z te particky. I pres to, ze se mi Vsechno vsude najednou moc nelibilo, tak jsem jim to vsem pral.
BTW co je s Diskem? Ten si nenechaval koment Oscaru ujit.
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
Ale nech to bude čokoľvek... ak tam neoznámi plnohodnotné pokračovanie Snyderverse, tak asi dosť veľa fanúšikov naštve. Nechce sa mi tomu veriť, ale nedivil by som sa, keby to ten Netflix nakoniec kúpil. WBD by s predajom práv určite nemali problém. Stačí sledovať ako tomu šéfujú. Vo vedení sú tam momentálne čistokrvní biznismeni bez akéhokoľvek vzťahu k značkám. Ak by za to Netflix ponúkol adekvátnu sumu, tak by to brali so všetkými desiatimi.
