Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22421 - 22440 Napsat příspěvek
reaguje na: Axis
Hlavně si myslím, že to sem Guido napíše jen tak random po nějakým tripu a vůbec neví co kam psal... :D
Takže ho to automaticky vylučuje ze soutěže.


A když už jste teda odpověděli, tak taky odpovím - Disku: Vyhráls, protože ten Tvůj příspěvek je prostě učebnicovej příklad, kterej by mohl viset jako screen na nějaký wiki, nebo urban dictionary :D
728600
Hlavně si myslím, že to sem Guido napíše jen tak random po nějakým tripu a vůbec neví co kam psal... *:D* Takže ho to automaticky vylučuje ze soutěže. A když už jste teda odpověděli, tak taky odpovím - [b]Disku[/b]: Vyhráls, protože ten Tvůj příspěvek je prostě učebnicovej příklad, kterej by mohl viset jako screen na nějaký wiki, nebo urban dictionary *:D*
728598
12 -1
reagovat
Myslim, ze hlasovanie je zbytocne. Disk to ma iste.axis vysvetlil preco
728599
Myslim, ze hlasovanie je zbytocne. Disk to ma iste.axis vysvetlil preco
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Neměl bych reagovat...ale v tomhle se Kvída zastanu. Prostě je zvláštně jinej, vyhledávající kouty filmového/kulturního světa, kam asi nikdo z nás dobrovolně nevleze, ovšem občas z něj i pro nás "nejiné" trefí zlatou žílu. Aspoň pro mě tak do kategorií, kam by jsi ho chtěl "zaškatukovat" nepatří, na něj není škatulka. ;)

TL DR -> do_Od :+
728598
Neměl bych reagovat...ale v tomhle se Kvída zastanu. Prostě je zvláštně jinej, vyhledávající kouty filmového/kulturního světa, kam asi nikdo z nás dobrovolně nevleze, ovšem občas z něj i pro nás "nejiné" trefí zlatou žílu. Aspoň pro mě tak do kategorií, kam by jsi ho chtěl "zaškatukovat" nepatří, na něj není škatulka. *;)* TL DR -> do_Od *:+*
728591
8 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Disketa1
Vyhráls.
728597
Vyhráls.
728591
21 -1
reagovat

Duel

Už delší dobou mě napadá otázka, kdo je vlastně větší attention seeker/whore. Zdali GuidoA nebo moje maličkost. Do předmětu pište #team a jméno jednoho z nás a v textu se rozkecejte. ;)
728591
Už delší dobou mě napadá otázka, kdo je vlastně větší attention seeker/whore. Zdali GuidoA nebo moje maličkost. Do předmětu pište #team a jméno jednoho z nás a v textu se rozkecejte. *;)*
Duel
0 -23
reagují: Axis, do_Od
reagovat
reaguje na: GuidoA.
A(které nikdo nezná) > b(které nikdo nezná)
#cool #art #hip #ster #forfuckssake
728590
A(které nikdo nezná) > b(které nikdo nezná) #cool #art #hip #ster #forfuckssake
728589
8 -1
reagovat
daily battles > suspirium
728589
[url=https://youtu.be/gFjep-baGuU]daily battles[/url] > suspirium
5 -5
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Cocik ma fajn cestopisy, o tom zadna, ale o zivote v Cine neukazuje prakticky nic a kazdy kontroverzni otazce se (pochopitelne) vyhne..
728575
Cocik ma fajn cestopisy, o tom zadna, ale o zivote v Cine neukazuje prakticky nic a kazdy kontroverzni otazce se (pochopitelne) vyhne..
728503
6 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Chudák Cocik doporučovat ho takové individuum. :D

Ten kanál má skvělý se střízlivým pohledem na Čínu. :+
728574
Chudák Cocik doporučovat ho takové individuum. *:D* Ten kanál má skvělý se střízlivým pohledem na Čínu. *:+*
728532
2 -2
reagovat
Ty vole. Komouš doporučuje youtubery zabývající se životem v číně. To zní jako super materiál :-D
728532
Ty vole. Komouš doporučuje youtubery zabývající se životem v číně. To zní jako super materiál :-D
8 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
BTW o dlouhodobý pohled na život v Číně se celkem úspěšně snaží Cocik na svém yt kanálu  link
728503
BTW o dlouhodobý pohled na život v Číně se celkem úspěšně snaží Cocik na svém yt kanálu  https://www.youtube.com/user/cocik/videos
1 -11
reagují: yeniczek
reagovat

Rambo Last Blood international trailer!

728477
https://www.youtube.com/watch?v=wKTLyKws-pM
Rambo Last Blood international trailer!
0 -2
reagovat
reaguje na: Snipsley
:+ Dik za info. Ted jsem na to mrkl a jestli tomu dobre rozumim, tak to je novinka z roku 2014. Tou dobou uz jsem byl zpet v Evrope a tyhle veci nijak neresil. A taky je mozne, ze mi to se vzdavanim se ceskeho obcanstvi v hlave utkvelo protoze dvoji obcanstvi neuznava(la) Cina. Coz je taky hrozne vtipne vzhledem k tomu, kolik Cinanu si kupuje zahranicni pasy v Australii, na Kypru a kdo vi, kde jeste... :) 
728446
*:+* Dik za info. Ted jsem na to mrkl a jestli tomu dobre rozumim, tak to je novinka z roku 2014. Tou dobou uz jsem byl zpet v Evrope a tyhle veci nijak neresil. A taky je mozne, ze mi to se vzdavanim se ceskeho obcanstvi v hlave utkvelo protoze dvoji obcanstvi neuznava(la) Cina. Coz je taky hrozne vtipne vzhledem k tomu, kolik Cinanu si kupuje zahranicni pasy v Australii, na Kypru a kdo vi, kde jeste... :) 
728443
0 0
reagovat
Jen upresnim, ze Cesi dualni obcanstvi uz mit muzou.
728443
Jen upresnim, ze Cesi dualni obcanstvi uz mit muzou.
0 0
reagují: Spazz
reagovat
reaguje na: Spazz
Já říkal, že je to debilní otázka ?), takže dík za vysvětlení :+. Že na ten pobyt nevzpomínáš kladně si pamatuju a chápu, že za takových podmínek... to fakt nejde.
Jinak s tou knížkou sem to myslel opravdu vážně - jestli si ty útržky, co si ještě pamatuju, nezaslouží zvěčnit a dát lidem sice ne "objektivní", ale zato dlouhodobý pohled na život v Číně (se všemi plus a mínus) a následné až trochu dobrodružné "cestování" po světě, pak fakt nevim co 8)...
Otázka rodiny je vždycky citlivá, to jo.
728433
Já říkal, že je to debilní otázka *?)*, takže dík za vysvětlení *:+*. Že na ten pobyt nevzpomínáš kladně si pamatuju a chápu, že za takových podmínek... to fakt nejde. Jinak s tou knížkou sem to myslel opravdu vážně - jestli si ty útržky, co si ještě pamatuju, nezaslouží zvěčnit a dát lidem sice ne "objektivní", ale zato dlouhodobý pohled na život v Číně (se všemi plus a mínus) a následné až trochu dobrodružné "cestování" po světě, pak fakt nevim co *8)*... Otázka rodiny je vždycky citlivá, to jo.
728411
4 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Pseudonim to istí :D
728422
Pseudonim to istí :D
728411
1 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Cinani obcanstvi davaji jen za penize, druhe kriterium by byl nepretrzity pobyt 5+ let v Cine, coz nesplnuju. Cesi navic dualni obcanstvi mit nemuzou a ja bych se sveho pro to jejich fakt nevzdaval. Oni maji (zaplatpanbu) cestovani a pobyt ve svete jeste porad dost omezeny. Ja to tam ke konci uz fakt vylozene nenavidel a – prestoze zaklinat se vylozene pojmem „deprese“ si netroufam – svuj alkoholismus spojuju fakt prevazne s tamejsim pobytem. 

Na svuj nekdejsi blogisek jsem si pri planovani taky vzpomnel a lakalo me rozjet zas neco podobneho, nicmene jak uz vime, bude z toho hovno. Z mych memoaru by rodina asi moc nadsena nebyla, nejsem si uplne jisty, ze to je dobry napad. :D

Kazdopadne tech par reakci na „Camfrlikuv rok v piCine“ tady potesilo.. a to jsem tam ani nepsal, jak jsme omylem nechte natankovali policajtovi v civilu, procez jsem ho musel uplatit zbytkem penez, co jsem ten vecer mel odlozene na chlast a cigara.. :D
728411
Cinani obcanstvi davaji jen za penize, druhe kriterium by byl nepretrzity pobyt 5+ let v Cine, coz nesplnuju. Cesi navic dualni obcanstvi mit nemuzou a ja bych se sveho pro to jejich fakt nevzdaval. Oni maji [spoiler](zaplatpanbu) [/spoiler]cestovani a pobyt ve svete jeste porad dost omezeny. Ja to tam ke konci uz fakt vylozene nenavidel a – prestoze zaklinat se vylozene pojmem „deprese“ si netroufam – svuj alkoholismus spojuju fakt prevazne s tamejsim pobytem.  Na svuj nekdejsi blogisek jsem si pri planovani taky vzpomnel a lakalo me rozjet zas neco podobneho, nicmene jak uz vime, bude z toho hovno. Z mych memoaru by rodina asi moc nadsena nebyla, nejsem si uplne jisty, ze to je dobry napad. *:D* Kazdopadne tech par reakci na „Camfrlikuv rok v piCine“ tady potesilo.. a to jsem tam ani nepsal, jak jsme omylem nechte natankovali policajtovi v civilu, procez jsem ho musel uplatit zbytkem penez, co jsem ten vecer mel odlozene na chlast a cigara.. *:D*
728264
5 0
reagují: KARLOS, Mr.FREAKE
reagovat

Idiot abroad in Bratislava 2

Týden s přítelem v Plzni, Brně a Bratislavě. Nejlepší byla samozřejmě ta Blava. Bylo to krásné a nezapomenutelné. Nádherný prezidentský palác (bohužel nepřístupný), fantastický Bratislavský hrad, hnusná socha "krále" Svatopluka a stylová nádražka (s rudou hvězdou) na hlavné stanici. Nemělo to chybu. :+

P.S.: Zlatý bažant je fantastické pivo. :o:+
728407
Týden s přítelem v Plzni, Brně a Bratislavě. Nejlepší byla samozřejmě ta Blava. Bylo to krásné a nezapomenutelné. Nádherný prezidentský palác (bohužel nepřístupný), fantastický Bratislavský hrad, hnusná socha "krále" Svatopluka a stylová nádražka (s rudou hvězdou) na hlavné stanici. Nemělo to chybu. *:+* P.S.: Zlatý bažant je fantastické pivo. *:o**:+*
Idiot abroad in Bratislava 2
2 -9
reagovat
reaguje na: crom
Sly i Arnold mu napsali krásný kondolence. Ty společný fotky z fitka jsou legendární...
728371
Sly i Arnold mu napsali krásný kondolence. Ty společný fotky z fitka jsou legendární...
728364
2 0
reagovat

RIP Franco Columbu

Franco, byl jsi borec! Na tvoje malé role budu vždycky rád vzpomínat! 
728364
Franco, byl jsi [url=https://youtu.be/mk9wTQPjy14]borec![/url] Na tvoje malé role budu vždycky rád [url=http://archive.thearnoldfans.com/news/1646.htm]vzpomínat! [/url]
RIP Franco Columbu
5 -1
reagují: RainMakeR
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se