Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22401 - 22420 Napsat příspěvek

Výplach matroš no. 2

Někdo přidal Iron Mana od Black Sabbath do Tonyho momentu v Endgame. A :o
Husina. 
link
726074
Někdo přidal Iron Mana od Black Sabbath do Tonyho momentu v Endgame. A *:o* Husina.  https://twitter.com/joshromXO/status/1157660689294483456?s=19
Výplach matroš no. 2
4 -3
reagují: RainMakeR, Ex-SOLDIER
reagovat

Diskova kronika

Zemřel Grant Thompson, zakladatel Youtube kanálu The King of Random. Což je super variace na Mythbusters, která už běží snad 10 let a ovlivnila celou řadu science a DIY hack kanálu. Byl např i u Jimmyho Fallona, moc fajn člověk....
726065
Zemřel Grant Thompson, zakladatel Youtube kanálu The King of Random. Což je super variace na Mythbusters, která už běží snad 10 let a ovlivnila celou řadu science a DIY hack kanálu. Byl např i u Jimmyho Fallona, moc fajn člověk....
Diskova kronika
1 0
reagovat
Danny Trejo je borec i v reálu link
726064
Danny Trejo je borec i v reálu [url=https://twitter.com/i/events/1159264373619081216]https://twitter.com/i/events/1159264373619081216[/url]
0 0
reagovat
:D:Djezis, toto je Sheldon jak vyšitý:D:D
726041
*:D**:D*jezis, toto je Sheldon jak vyšitý*:D**:D*
10 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Dik za info
726040
Dik za info
726039
8 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Rimsy je podle mě jasně na holky, tam by to ani nemělo cenu.
726039
Rimsy je podle mě jasně na holky, tam by to ani nemělo cenu.
726038
2 -4
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Abych rekl pravdu, tak u tebe sem ani tak nepochyboval (to, ze ses zadanej, si napsal nejednou...)

Ale u Rimsyho clovek nikdy nevi
726038
Abych rekl pravdu, tak u tebe sem ani tak nepochyboval (to, ze ses zadanej, si napsal nejednou...) Ale u Rimsyho clovek nikdy nevi
726037
14 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Axis
Nebyla. Ani by mě to nenapadlo, protože jsem šťastně zadaný.
726037
Nebyla. Ani by mě to nenapadlo, protože jsem šťastně zadaný.
726036
1 -4
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ale jestli byla líbačka nám nenapíšeš...a já jsem teď napnutej jak péro z gauče :D:D:D
726036
Ale jestli byla líbačka nám nenapíšeš...a já jsem teď napnutej jak péro z gauče *:D**:D**:D*
726026
11 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
:+
726027
*:+*
726026
2 -1
reagovat
Ještě k Filmovce: V redakci Filmových listů jsem se setkal s Rimsym. Oba jsme se navzájem poznali okamžitě. Bylo to velmi příjemné. Je to zkrátka jedna z těch jistot, které oba potřebujeme. Hezky se nám spolu povídalo. :)
726026
Ještě k Filmovce: V redakci Filmových listů jsem se setkal s Rimsym. Oba jsme se navzájem poznali okamžitě. Bylo to velmi příjemné. Je to zkrátka jedna z těch jistot, které oba potřebujeme. Hezky se nám spolu povídalo. *:)*
6 -3
reagují: Axis, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
v benatkach vyhrava kdejaka sracka takze sance sou dost vysoky ale sem zvedavej jestli by to obstalo po boku takovyho styx (80%) ?)
726024
v benatkach vyhrava kdejaka sracka takze sance sou dost vysoky ale sem zvedavej jestli by to obstalo po boku takovyho [url=https://www.titulky.com/Styx-315294.htm]styx[/url] (80%) *?)*
726022
1 -5
reagovat

Nabarvené ptáče

Skvělý rozhovor s Václavem Marhoulem. link :o:+
726022
Skvělý rozhovor s Václavem Marhoulem. [url=https://video.aktualne.cz/dvtv/marhoul-nabarvene-ptace-je-o-lasce-a-nadeji-muze-se-stat-ze/r~9eb23d58b84811e9be22ac1f6b220ee8/?fbclid=IwAR24KXG3yUmAOrlnAy0bvPDOGf-gMPG0z3cHWviTtRsfm3gw_iZF_qtpcoY]https://video.aktualne.cz/dvtv/marhoul-nabarvene-ptace-je-o-lasce-a-nadeji-muze-se-stat-ze/r~9eb23d58b84811e9be22ac1f6b220ee8/?fbclid=IwAR24KXG3yUmAOrlnAy0bvPDOGf-gMPG0z3cHWviTtRsfm3gw_iZF_qtpcoY[/url] *:o**:+*
Nabarvené ptáče
1 0
reagují: GuidoA.
reagovat
reaguje na: Disketa1
Já umřel u věty s falešnýma průvodčíma a teroristama. :D

btw co nejbizarnějšího jste zažili ve vlaku? 

Moc vtipně to nezní, ale kdysi jsem jel vlakem domů a mladá průvodčí si odmávala vlak a zůstala ve stanici. Super pak byly prupovídky strojvedoucího, který se snažil vagon po vagonu narekrutovat někoho, kdo mu to v dalších stanicích odmává :)
726020
Já umřel u věty s falešnýma průvodčíma a teroristama. *:D* btw co nejbizarnějšího jste zažili ve vlaku?  Moc vtipně to nezní, ale kdysi jsem jel vlakem domů a mladá průvodčí si odmávala vlak a zůstala ve stanici. Super pak byly prupovídky strojvedoucího, který se snažil vagon po vagonu narekrutovat někoho, kdo mu to v dalších stanicích odmává *:)*
726019
5 0
reagovat
Na něco takového bych zašel do kina. link :D:D:+
726019
Na něco takového bych zašel do kina. [url=https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2406170429662206/?type=3&theater]https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1831445523801369/2406170429662206/?type=3&theater[/url] *:D**:D**:+*
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: SteKi
Nevim, jestli to nezměnili, ale bylo potřeba průmyslovka, strojní nejlíp. A připrav se, že se k tomu váže hodně učení a pravidelné preventivky. Jezdit začínáš až cca po roce. A dělá se na směny, což ne každý skousne...
Rodiče dělají na SŽDC, takže jestli chceš vědět ještě něco, klidně do toho.
725998
Nevim, jestli to nezměnili, ale bylo potřeba průmyslovka, strojní nejlíp. A připrav se, že se k tomu váže hodně učení a pravidelné preventivky. Jezdit začínáš až cca po roce. A dělá se na směny, což ne každý skousne... Rodiče dělají na SŽDC, takže jestli chceš vědět ještě něco, klidně do toho.
725995
11 0
reagovat
Nerobi tu niekto rusnovodica? Zivot stoji za hovno, potrebujem zmenu a teraz som cital, ze regiojet hlada novych ludi a ponuka nastupny plat 1800€ plus nejaky bonus pre novacikov 2000€ :D 
725995
Nerobi tu niekto rusnovodica? Zivot stoji za hovno, potrebujem zmenu a teraz som cital, ze regiojet hlada novych ludi a ponuka nastupny plat 1800€ plus nejaky bonus pre novacikov 2000€ *:D* 
0 0
reagují: KARLOS
reagovat
Tak já si myslím, že tohodle využívají firmy všude, hlavně u introvertů apod. Co se neozvou. 
725966
Tak já si myslím, že tohodle využívají firmy všude, hlavně u introvertů apod. Co se neozvou. 
0 -1
reagovat
reaguje na: do_Od
Hlavně to tak funguje na podobných pozicích víceméně všude, takže vlastně ani neexistuje možnost si reálně polepšit. 
725961
Hlavně to tak funguje na podobných pozicích víceméně všude, takže vlastně ani neexistuje možnost si reálně polepšit. 
725956
0 0
reagovat
reaguje na: verbst
Ok, tak na tohle asi mrknu. 

Ty dokumenty o vývoji God of War a For Honor jsou fajn, ale tohle úplně neukazují no.

Jinak proč si to nechávají líbit? Protože pracují u vážené společnosti, dělají AAA hry a jsou dobře placení. Navíc často nechceš dát najevo vlastní únavu nebo slabost, protože tě pak nahradí. Stejný proč lidi neopouští výhodné partnery. Musí se vždycky nejdřív prostě něco zlomit.
725956
Ok, tak na tohle asi mrknu.  Ty dokumenty o vývoji God of War a For Honor jsou fajn, ale tohle úplně neukazují no. Jinak proč si to nechávají líbit? Protože pracují u vážené společnosti, dělají AAA hry a jsou dobře placení. Navíc často nechceš dát najevo vlastní únavu nebo slabost, protože tě pak nahradí. Stejný proč lidi neopouští výhodné partnery. Musí se vždycky nejdřív prostě něco zlomit.
725951
3 0
reagují: HAL
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se