Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22441 - 22460 Napsat příspěvek
reaguje na: Gorecki
221B Baker Street
728697
221B Baker Street
728673
4 -2
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo, to mi vybehlo pri hladani ako prve:)
Myslel som, ze je to len taka klasicka shitna tourist trap, ale dame sancu.:+
728696
Jo, to mi vybehlo pri hladani ako prve:) Myslel som, ze je to len taka klasicka shitna tourist trap, ale dame sancu.*:+*
728685
0 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Gorecki
London Dungeon, podmorsky svet, Madame Tussauds, Cinskou ctvrt. Na ty prvni tri se daji koupit velice vyhodne lístky, kdy te jedna atrakce stoji 35 liber a dalsi jsou jen za deset... Londo Eye jsme nedali, fronty kamsi az do haje a vysledek pry za moc nestoji... Byli jsme tam letos. Dungeon je fakt skvělý pohled na temnou historii Londyna.
728685
London Dungeon, podmorsky svet, Madame Tussauds, Cinskou ctvrt. Na ty prvni tri se daji koupit velice vyhodne lístky, kdy te jedna atrakce stoji 35 liber a dalsi jsou jen za deset... Londo Eye jsme nedali, fronty kamsi az do haje a vysledek pry za moc nestoji... Byli jsme tam letos. Dungeon je fakt skvělý pohled na temnou historii Londyna.
728673
0 -2
reagují: HAL, Gorecki
reagovat

London Trip

Opat potrebujem vasu pomoc, cenna komunita MZ.

Buduci tyzden som pracovne v Londyne.

Ake mate tipy pre filmoveho fanusika, co by mal vidiet, navstivit, zazit? Par dni, takze naozaj len taky ten Best of.

Nic s Harry Potterom pls. :D
728673
Opat potrebujem vasu pomoc, cenna komunita MZ. Buduci tyzden som pracovne v Londyne. Ake mate tipy pre filmoveho fanusika, co by mal vidiet, navstivit, zazit? Par dni, takze naozaj len taky ten Best of. Nic s Harry Potterom pls. *:D*
London Trip
2 -1
reagovat
reaguje na: earthworm
Googlil jsem. Sice prvně špatně jméno ale našel. Jo o Radiohead jsem uz slyšel :D
728651
Googlil jsem. Sice prvně špatně jméno ale našel. Jo o Radiohead jsem uz slyšel *:D*
728643
3 0
reagovat
reaguje na: okkac
Doufam ze to P.S. nemyslis vazne :D
728643
Doufam ze to P.S. nemyslis vazne *:D*
728642
2 -1
reagují: okkac
reagovat
Když už Musiczone tak po 13 letech konečně nová deska Tool :+ Z jineho ranku nová Mgla. V říjnu noví Alcest. A v listopadu konečně po 14 letech od prvotního oznámení symfonické album od Blind Guardian link a pořád čekám na datum vydání třetí desky Havukruunu abych si tady taky zahipstercil :D P.S. Who is Tom York?
728642
Když už Musiczone tak po 13 letech konečně nová deska Tool *:+* Z jineho ranku nová Mgla. V říjnu noví Alcest. A v listopadu konečně po 14 letech od prvotního oznámení symfonické album od Blind Guardian https://youtu.be/3xoduIc--5k a pořád čekám na datum vydání třetí desky Havukruunu abych si tady taky zahipstercil *:D* P.S. Who is Tom York?
2 -1
reagují: earthworm
reagovat

Kevin Hart

Měl vážnou auto nehodu. Odnesli to záda... Snad bude brzo ok. A hlavně bez následků.
728635
Měl vážnou auto nehodu. Odnesli to záda... Snad bude brzo ok. A hlavně bez následků.
Kevin Hart
0 0
reagovat

MusicZone

Boží song link :D:+
728634
Boží song https://www.youtube.com/watch?v=H0rQM-X46Bk *:D**:+*
MusicZone
1 0
reagovat

Gonzi

Ty neznáš Thoma Yorkea? To musí bejt smutnej život. 

Chápu ten point, ale tady ses nestrefil :D
728624
Ty neznáš Thoma Yorkea? To musí bejt smutnej život.  [spoiler]Chápu ten point, ale tady ses nestrefil *:D*[/spoiler]
Gonzi
5 0
reagovat
Tak vám hezky děkuju. :D:+
728606
Tak vám hezky děkuju. *:D**:+*
0 -3
reagovat
reaguje na: Axis
Hlavně si myslím, že to sem Guido napíše jen tak random po nějakým tripu a vůbec neví co kam psal... :D
Takže ho to automaticky vylučuje ze soutěže.


A když už jste teda odpověděli, tak taky odpovím - Disku: Vyhráls, protože ten Tvůj příspěvek je prostě učebnicovej příklad, kterej by mohl viset jako screen na nějaký wiki, nebo urban dictionary :D
728600
Hlavně si myslím, že to sem Guido napíše jen tak random po nějakým tripu a vůbec neví co kam psal... *:D* Takže ho to automaticky vylučuje ze soutěže. A když už jste teda odpověděli, tak taky odpovím - [b]Disku[/b]: Vyhráls, protože ten Tvůj příspěvek je prostě učebnicovej příklad, kterej by mohl viset jako screen na nějaký wiki, nebo urban dictionary *:D*
728598
12 -1
reagovat
Myslim, ze hlasovanie je zbytocne. Disk to ma iste.axis vysvetlil preco
728599
Myslim, ze hlasovanie je zbytocne. Disk to ma iste.axis vysvetlil preco
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Neměl bych reagovat...ale v tomhle se Kvída zastanu. Prostě je zvláštně jinej, vyhledávající kouty filmového/kulturního světa, kam asi nikdo z nás dobrovolně nevleze, ovšem občas z něj i pro nás "nejiné" trefí zlatou žílu. Aspoň pro mě tak do kategorií, kam by jsi ho chtěl "zaškatukovat" nepatří, na něj není škatulka. ;)

TL DR -> do_Od :+
728598
Neměl bych reagovat...ale v tomhle se Kvída zastanu. Prostě je zvláštně jinej, vyhledávající kouty filmového/kulturního světa, kam asi nikdo z nás dobrovolně nevleze, ovšem občas z něj i pro nás "nejiné" trefí zlatou žílu. Aspoň pro mě tak do kategorií, kam by jsi ho chtěl "zaškatukovat" nepatří, na něj není škatulka. *;)* TL DR -> do_Od *:+*
728591
8 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Disketa1
Vyhráls.
728597
Vyhráls.
728591
21 -1
reagovat

Duel

Už delší dobou mě napadá otázka, kdo je vlastně větší attention seeker/whore. Zdali GuidoA nebo moje maličkost. Do předmětu pište #team a jméno jednoho z nás a v textu se rozkecejte. ;)
728591
Už delší dobou mě napadá otázka, kdo je vlastně větší attention seeker/whore. Zdali GuidoA nebo moje maličkost. Do předmětu pište #team a jméno jednoho z nás a v textu se rozkecejte. *;)*
Duel
0 -23
reagují: Axis, do_Od
reagovat
reaguje na: GuidoA.
A(které nikdo nezná) > b(které nikdo nezná)
#cool #art #hip #ster #forfuckssake
728590
A(které nikdo nezná) > b(které nikdo nezná) #cool #art #hip #ster #forfuckssake
728589
8 -1
reagovat
daily battles > suspirium
728589
[url=https://youtu.be/gFjep-baGuU]daily battles[/url] > suspirium
5 -5
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Cocik ma fajn cestopisy, o tom zadna, ale o zivote v Cine neukazuje prakticky nic a kazdy kontroverzni otazce se (pochopitelne) vyhne..
728575
Cocik ma fajn cestopisy, o tom zadna, ale o zivote v Cine neukazuje prakticky nic a kazdy kontroverzni otazce se (pochopitelne) vyhne..
728503
6 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Chudák Cocik doporučovat ho takové individuum. :D

Ten kanál má skvělý se střízlivým pohledem na Čínu. :+
728574
Chudák Cocik doporučovat ho takové individuum. *:D* Ten kanál má skvělý se střízlivým pohledem na Čínu. *:+*
728532
2 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se