Strašně se těším, ale pořád nevím, kterou kolej si vybrat.
|
reagovat
|
.


|
reagují:
Snipsley
|
reagovat
|
vzhledem k tomu množství bugů a chystaných DLC a dalšího nehotového contentu, se kterým ty hry chodí ven i po třech odkladech. Že sto procent všech AAA her se odkládá, z toho snad většina víc než jednou, je přece naprosto ridiculous, a jen to vede ještě k horšímu crunchi, než jakému se ten průmysl už těší.|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
(hádám že víš, píšu do pranice)
)|
reagují:
Snipsley
|
reagovat
|
?|
reagovat
|
CPU má 65 max a GPU nebude o moc teplejší. |
reagovat
|

|
reagují:
Vardant
|
reagovat
|
|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|

A nestávalo sa to len mne. Je toho plný internet. Po týchto nastaveniach je to už ok. 
|
reagují:
Vardant
|
reagovat
|
) U mňa bolo -0,125 hranica keď už to padlo. Problém je, že ak vám zamrzne Pc tak ten program pre istotu nahodí defaultnu hodnotu, aj keď príčina bola iná ako nízka hodnota napätia. Takže treba to potom nastaviť znova. Ale je to otázka 5 sekúnd.
|
reagují:
Vardant
|
reagovat
|