Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5361 - 5380 Napsat příspěvek

Death Stranding

726924
[url=https://youtu.be/7wvLy3wkJes]Mama (Margaret Qualley)[/url] [url=https://youtu.be/e-jxgC5Rqno]Deadman and Bridge baby[/url] [url=https://youtu.be/wyAnYp4GbWM]Gameplay demo[/url]
Death Stranding
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Jo. Tak dobře. Tenhle týden se ozvu.
726846
Jo. Tak dobře. Tenhle týden se ozvu.
726844
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Na Battle.netu mě máš, tak stačí kdykoliv napsat, pozvu tě na Discord a začnem. :D
726844
Na Battle.netu mě máš, tak stačí kdykoliv napsat, pozvu tě na Discord a začnem. *:D*
726839
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: do_Od
Hele když mě to naučíš, tak moc rád. Strašně chci MMO takhle "od začátku", jak píšeš. Ne že se někam přidám a už tam běhaj 80ky. :D
726839
Hele když mě to naučíš, tak moc rád. Strašně chci MMO takhle "od začátku", jak píšeš. Ne že se někam přidám a už tam běhaj 80ky. *:D*
726724
1 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: xxendxx
On to ve VR není takový rozdíl.
726743
On to ve VR není takový rozdíl.
726742
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
Jestli máš epilepsii, bude ten zážitek o dost rychlejší a emotivnější. Nechápu, jak to může někdo hrát ve VR, mě je z toho blbě i normálně :D
726742
Jestli máš epilepsii, bude ten zážitek o dost rychlejší a emotivnější. Nechápu, jak to může někdo hrát ve VR, mě je z toho blbě i normálně :D
726740
1 0
reagují: Vardant
reagovat

Tetris Effect na PC

Nevedel som ze tetris hra mi moze dat emotivny zazitok
726740
Nevedel som ze tetris hra mi moze dat emotivny zazitok
Tetris Effect na PC
0 0
reagují: xxendxx
reagovat
reaguje na: verbst
Přitom WotLK byly golden ages :) 12M hráčů peak při přechodu na Cataclysm, kdy to šlo dopí*i. :D WotLK mě bavil asi nejvíc, no. MoP napravil pachuť po Cataclysmu, pak to zase zabili Draenorem, vylepšili Legionem, a v současnosti málem pohřbili BFA. :D Logicky musí další datadisk být zase super, ale mezitím se těším na Classic, no. :)
726731
Přitom WotLK byly golden ages :) 12M hráčů peak při přechodu na Cataclysm, kdy to šlo dopí*i. *:D* WotLK mě bavil asi nejvíc, no. MoP napravil pachuť po Cataclysmu, pak to zase zabili Draenorem, vylepšili Legionem, a v současnosti málem pohřbili BFA. *:D* Logicky musí další datadisk být zase super, ale mezitím se těším na Classic, no. *:)*
726728
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Mít čas, jsu do toho hnedka. Vanilla a TBC byly to nejlepší. Pak už jsem jen pomalu ale jistě stagnoval a mám pocit, že jsem to ani nedal na tu 70... Northrend už šel pak úplně mimo mě... 
726728
Mít čas, jsu do toho hnedka. Vanilla a TBC byly to nejlepší. Pak už jsem jen pomalu ale jistě stagnoval a mám pocit, že jsem to ani nedal na tu 70... Northrend už šel pak úplně mimo mě... 
726724
1 0
reagují: do_Od
reagovat

WoW Classic

Chystá se někdo? Já na patchi 1.12.1 kdysi začínal, resp. bylo to moje první setkání s tou hrou, nikdy jsem ale nedosáhl na 60 level. Do hry a na oficiální servery jsem se dostal až v TBC, takže jsem Vanillu zažil fakt jen částečně - a i to mi stačilo na to, abych se na launch Classicu nijak extra netěšil.

Jenže minulý týden jsme s guildou na retailu začali řešit naše plány, jaký budeme hrát serveru, jakou frakci, atd., já si mezitím začal vybírat classu, profese, koukat na talenty, sjíždět videa, číst historky a dojmy, no a tak nějak jsem na tom hype trainu nakonec taky skončil. :D Představa full resetu, kdy nikdo nic nemá a všichni začínají od znova mě jednoduše smetla.
726724
Chystá se někdo? Já na patchi 1.12.1 kdysi začínal, resp. bylo to moje první setkání s tou hrou, nikdy jsem ale nedosáhl na 60 level. Do hry a na oficiální servery jsem se dostal až v TBC, takže jsem Vanillu zažil fakt jen částečně - a i to mi stačilo na to, abych se na launch Classicu nijak extra netěšil. Jenže minulý týden jsme s guildou na retailu začali řešit naše plány, jaký budeme hrát serveru, jakou frakci, atd., já si mezitím začal vybírat classu, profese, koukat na talenty, sjíždět videa, číst historky a dojmy, no a tak nějak jsem na tom hype trainu nakonec taky skončil. *:D* Představa full resetu, kdy nikdo nic nemá a všichni začínají od znova mě jednoduše smetla.
WoW Classic
1 0
reagují: Godlike, verbst
reagovat
Díky :+
725973
Díky *:+*
0 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jen tedy konkretne u Barona pozor - musis ho porazit driv nez dokoncis jeho quest.
725972
Jen tedy konkretne u Barona pozor - musis ho porazit driv nez dokoncis jeho quest.
725970
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To jsou prave ty zacatky - musis si na tech obchodnicich a krcmarich ve Velenu vyrobit aspon zakladni balicek (hlavne nezapomenout kupovat i to co maji obchodnici na sklade, ne jen co vyhrajes), a pak teprve mas na porazeni questovych postav.
Tedy, mas na ne i driv, ale je to tezsi na taktiku a chce to i trochu stesti. Kdyz nekoho nedavas, proste se k nemu vratis pozdeji.
Baron je jeste v pohode, jsou tam horsi :))
725971
To jsou prave ty zacatky - musis si na tech obchodnicich a krcmarich ve Velenu vyrobit aspon zakladni balicek (hlavne nezapomenout kupovat i to co maji obchodnici na sklade, ne jen co vyhrajes), a pak teprve mas na porazeni questovych postav. Tedy, mas na ne i driv, ale je to tezsi na taktiku a chce to i trochu stesti. Kdyz nekoho nedavas, proste se k nemu vratis pozdeji. Baron je jeste v pohode, jsou tam horsi :))
725970
2 0
reagovat
Já nevím, jestli to pramení z toho, že mi to nejde, ale obchodníky a krčmáře přejedu ani kdybych nechtěl, ale kohokoliv silnějšího jako třeba Krvavého barona ve Velenu nedám ani kdybych se zbláznil. 
725970
Já nevím, jestli to pramení z toho, že mi to nejde, ale obchodníky a krčmáře přejedu ani kdybych nechtěl, ale kohokoliv silnějšího jako třeba Krvavého barona ve Velenu nedám ani kdybych se zbláznil. 
1 0
reagují: HAL, HAL
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja som sa do toho pustil, az ked som to prechadzal druhy krat, lebo som sa tym nechcel zdrzovat. A dost ma to bavilo 
725964
Ja som sa do toho pustil, az ked som to prechadzal druhy krat, lebo som sa tym nechcel zdrzovat. A dost ma to bavilo 
725953
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mě baví snad víc než zbytek hry :D
Ale jo, je to odpočinkovka (s vyšší obtížností i trochu challenge, hlavně ze začátku) - Gwent jako standalone hra má komplexnější pravidla, Thronebreaker doručuju. 
725962
Mě baví snad víc než zbytek hry *:D* Ale jo, je to odpočinkovka (s vyšší obtížností i trochu challenge, hlavně ze začátku) - Gwent jako standalone hra má komplexnější pravidla, Thronebreaker doručuju. 
725953
0 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo, bavil mě,  taková odpočinková aktivita, když už člověk byl unavený hraním. :))
725955
Jo, bavil mě,  taková odpočinková aktivita, když už člověk byl unavený hraním. *:))*
725953
1 0
reagovat

Witcher 3

Lame dotaz: Zatím mám nahráno nějakých 30 - 40 hodin a začal vás bavit někdy Gwint? Beru to dost jako nutné zlo. :) 

Jinak jsem teda nadšený a celkový čas budu mít dost přes 200, všechno si procházím a kochám se. :+
725953
Lame dotaz: Zatím mám nahráno nějakých 30 - 40 hodin a začal vás bavit někdy Gwint? Beru to dost jako nutné zlo. :)  Jinak jsem teda nadšený a celkový čas budu mít dost přes 200, všechno si procházím a kochám se. *:+*
Witcher 3
0 -1
reagují: SteKi, HAL, connor
reagovat
Haha, super.:+ Twitch nebo jiný médium u nás už by si celkově zasloužilo nějakej seriózní, ale zábavnej channel věnovanej novinkám, turnajům apod. Ale je to s tim marketem těžký. 
725236
Haha, super.*:+* Twitch nebo jiný médium u nás už by si celkově zasloužilo nějakej seriózní, ale zábavnej channel věnovanej novinkám, turnajům apod. Ale je to s tim marketem těžký. 
0 0
reagovat
reaguje na: KarelR
Nehraju, ale jste loseri :D
725177
Nehraju, ale jste loseri *:D*
725173
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se