
|
reagovat
|
Dám si to Bloodborne na polici stolku do popředí, abych na to pamatoval a „nebál se“ ho, že zas dostanu na tlamu, jak před lety 
|
reagovat
|

|
reagují:
Ash_Black
|
reagovat
|
|
reagují:
departed
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Ale je to jako kdysi u AC: Black Flag, kde myslim takový ty truhly taky neměly moc smysl, ale stejně jsem je sebral všechny. Na druhou stranu právě jako u Red Dead 2, já v podstatě nepoužívám rychlocestování, protože čumim, jak se na to hezky kouká. |
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
rollman69
|
reagovat
|