Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5421 - 5440 Napsat příspěvek
reaguje na: Vardant
No a? Já věřím Arkane a i z toho CGI traileru (který působil vizuálním zpracováním nepřekvapivě jako Dishonored) šlo vyčíst o čem ta hra bude, jaké mechaniky tam zřejmě budou, byly vidět i nějaké ty schopnosti. Ale samozřejmě na první gameplay se těším.
721218
No a? Já věřím Arkane a i z toho CGI traileru (který působil vizuálním zpracováním nepřekvapivě jako Dishonored) šlo vyčíst o čem ta hra bude, jaké mechaniky tam zřejmě budou, byly vidět i nějaké ty schopnosti. Ale samozřejmě na první gameplay se těším.
721208
0 -1
reagovat
reaguje na: connor
Vždyť je k tomu jen CGI trailer...tohle na E3 úplně nesnáším. 
721208
Vždyť je k tomu jen CGI trailer...tohle na E3 úplně nesnáším. 
721207
2 0
reagují: do_Od, connor
reagovat
reaguje na: departed
A i Deathloop vypadá výborně, od tvůrců Dishonored ani nic jiného nelze očekávat.
721207
A i Deathloop vypadá výborně, od tvůrců Dishonored ani nic jiného nelze očekávat.
721203
0 -2
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: HAL
Mně taky vůbec nedošlo, že to je on, takže se teď chytám za hlavu. Snad mě omlouvá, že Zaklínače hraji pouze v polštině. ?)
721206
Mně taky vůbec nedošlo, že to je on, takže se teď chytám za hlavu. Snad mě omlouvá, že Zaklínače hraji pouze v polštině. *?)*
721199
1 0
reagovat
Bethesda nic moc. Samej Fallout nebo ESO... Zív. Co překvapilo byl Ghostwire. Čekal jsem třetí Evil Within, ale říkal jsem si, že nová IP bude lepší. Momentálně hraju Evil Within 2 a je to fakt more of the same. Nic převratného. Není to špatná hra, ale něco novyho a svěžího bodne. 
721203
Bethesda nic moc. Samej Fallout nebo ESO... Zív. Co překvapilo byl Ghostwire. Čekal jsem třetí Evil Within, ale říkal jsem si, že nová IP bude lepší. Momentálně hraju Evil Within 2 a je to fakt more of the same. Nic převratného. Není to špatná hra, ale něco novyho a svěžího bodne. 
0 -2
reagují: connor
reagovat
reaguje na: do_Od
Ten hlas tvl, ten hlas je nezaměnitelný ?)
721199
Ten hlas tvl, ten hlas je nezaměnitelný *?)*
721179
3 -2
reagují: Joker_George
reagovat
Jinak na Alze jsou celkem pohodlné přehledy těch konferencí - dozvěděl jsem se o tom náhodou od kolegy, ale přijde mi to přehlednější než např. speciál na games.cz, tak to sem házím, třeba to někdo ocení: link
721183
Jinak na Alze jsou celkem pohodlné přehledy těch konferencí - dozvěděl jsem se o tom náhodou od kolegy, ale přijde mi to přehlednější než např. speciál na games.cz, tak to sem házím, třeba to někdo ocení: https://www.alza.cz/e3-2019
3 -2
reagovat
reaguje na: do_Od
to fakt nejsi :D Já víceméně nechápal, o čem HAL točí :D
721182
to fakt nejsi *:D* Já víceméně nechápal, o čem HAL točí *:D*
721179
2 -1
reagovat
reaguje na: HAL
What the hell?

Jsem tady jedinej, komu tahle postava Charlese Dance fakt nepřipomněla? :D
721179
[url=https://live.staticflickr.com/8772/17447960283_f79c1bf437_b.jpg]What the hell?[/url] Jsem tady jedinej, komu tahle postava Charlese Dance fakt nepřipomněla? *:D*
721165
5 -3
reagují: HAL, Gonzi
reagovat
Zklamání a promarněná šance jak pro Xbox One, tak i Phila Spencera. Tuhle generaci je nezachraní už ani svěcená voda. Absence SONY se ukázala z pohledu Microsoftu jako vyloženě ďábelský a podlý tah SONY, protože rozpaky a hořký debakl Microsoftu vyniknou o to více, a Phil konkurenci velmi slušně nabil.  Vždyť jasně demonstroval, že nejlepším místem na hraní není v současnosti Xbox, nýbrž PlayStation...a Nintendo. Vždyť pravděpodobně i Nintendo ukáže na své zítřejší konferenci více, a to původně ani nemělo mít na E3 vlastní stage a sesmolilo narychlo svoji prezentaci, kdežto Phil na to měl celý rok.

Plus za Cyberpunk 2077 a že nebylo žádné Call of Duty.

A Bethesda škoda slov.

takhle vypadají exkluzivity a remake jedné z nejlepších her všech dob

Sony jede i bez E3
721178
Zklamání a promarněná šance jak pro Xbox One, tak i Phila Spencera. Tuhle generaci je nezachraní už ani svěcená voda. Absence SONY se ukázala z pohledu Microsoftu jako vyloženě ďábelský a podlý tah SONY, protože rozpaky a hořký debakl Microsoftu vyniknou o to více, a Phil konkurenci velmi slušně nabil.  Vždyť jasně demonstroval, že nejlepším místem na hraní není v současnosti Xbox, nýbrž PlayStation...a Nintendo. Vždyť pravděpodobně i Nintendo ukáže na své zítřejší konferenci více, a to původně ani nemělo mít na E3 vlastní stage a sesmolilo narychlo svoji prezentaci, kdežto Phil na to měl celý rok. Plus za Cyberpunk 2077 a že nebylo žádné Call of Duty. A Bethesda škoda slov. [url=https://youtu.be/lky8A5B2Sf4]takhle vypadají exkluzivity a remake jedné z nejlepších her všech dob[/url] Sony jede i bez E3
1 -4
reagovat
2077 vypadá čím dál líp. Keanu je jen třešnička na dortu. Doufám, že to nebude jen postavička založená výhradně kvůli marketingu, ale plnohodnotná postava, která bude ve hře po celou dobu. :+
721166
2077 vypadá čím dál líp. Keanu je jen třešnička na dortu. Doufám, že to nebude jen postavička založená výhradně kvůli marketingu, ale plnohodnotná postava, která bude ve hře po celou dobu. *:+*
0 -1
reagovat
Dobře že tohle už není podle známé předlohy - Charles Dance mě ve Witcher 3 trochu sral, je to skvělý herec, ale vidět Tywina na místě Emhyra zážitku ze hry moc nepomohlo.

Keanu do Cyberpunku sedne typově, bude fajn ho tam vidět. A hype maximální - překvapuje mě že to má být venku už za rok, čekal jsem delší dobu.
721165
Dobře že tohle už není podle známé předlohy - Charles Dance mě ve Witcher 3 trochu sral, je to skvělý herec, ale vidět Tywina na místě Emhyra zážitku ze hry moc nepomohlo. Keanu do Cyberpunku sedne typově, bude fajn ho tam vidět. A hype maximální - překvapuje mě že to má být venku už za rok, čekal jsem delší dobu.
1 0
reagují: do_Od
reagovat
Kdysi, to bylo myslim na PS2, vyšla bondovka s Brosnanem, Dafoe jako padouchem a Naďou z Prciček. Myslel jsem si, že po tomhle se bude šahat víc, dávat herce do her ... je fajn vidět, co se na nás chystá. Samotná ukázka je fajn, ale to objevení Wicka na konci :+ tejden zpět ta novinka od Kojimy, super.
721164
Kdysi, to bylo myslim na PS2, vyšla bondovka s Brosnanem, Dafoe jako padouchem a Naďou z Prciček. Myslel jsem si, že po tomhle se bude šahat víc, dávat herce do her ... je fajn vidět, co se na nás chystá. Samotná ukázka je fajn, ale to objevení Wicka na konci *:+* tejden zpět ta novinka od Kojimy, super.
0 -1
reagovat
Tento rok patri jemu:+
721162
Tento rok patri jemu*:+*
2 -1
reagovat
Ten Keanu na konci neuvěřitelný, tak se buduje hype :+
721161
Ten Keanu na konci neuvěřitelný, tak se buduje hype *:+*
2 -1
reagovat
Ty kráááááááááávo. On je teď fakt ve všem. :D Hlavně ve všem dobrym. :+
721157
Ty kráááááááááávo. On je teď fakt ve všem. *:D* Hlavně ve všem dobrym. *:+*
1 -1
reagovat
reaguje na: Joker_George
Jop, to jeho obeveni na konci bylo k posr***. Ta hra bude neskutecna :+
721156
Jop, to jeho obeveni na konci bylo k posr***. Ta hra bude neskutecna *:+*
721154
3 -1
reagovat
Keanu Reeves se právě objevil na E3 a ztvární postavu v Cyberpunku 2077. :+ To bude taková pecka! :+
721154
Keanu Reeves se právě objevil na E3 a ztvární postavu v Cyberpunku 2077. *:+* To bude taková pecka! *:+*
8 -1
reagují: t_gon
reagovat
reaguje na: HAL
Hm, že bych zase po čase dohrál jedničku i dvojku? 
721011
Hm, že bych zase po čase dohrál jedničku i dvojku? 
720956
1 -1
reagovat
reaguje na: HAL
K tomu stačí jediné slovo: "HYPE"!
720960
K tomu stačí jediné slovo: "HYPE"!
720956
2 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se