reaguje na:
connor
Já nejspíše taky. Návrat ke kořenům, vic stealth atd. Tady asi počkám na recenze a možná mě chytne mlsná a odjedu si všechny AC postupně. Platiny se sami neudělají :D
|
reagovat
|
Ještě jsem to nikdy nehrál, čekám trpělivě na náš dabing.


.