Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5501 - 5520 Napsat příspěvek
reaguje na: Spazz
No tyvole.
Zaplať pánbůh za práci, co mám :D
719558
No tyvole. Zaplať pánbůh za práci, co mám *:D*
719557
0 -2
reagovat
Ojoj... on to mel byt spis jen vykrik do tmy, jelikoz ten realny hlavni duvod, proc jsem se pro tu vypoved nakonec rozhodl, se tykal vseobecne nespokojenosti s tim, jakym zpusobem se k nam u Segy chovaji a tou pomyslnou posledni kapkou, ktere se mi dostalo zrovna dobou, kdy jsem byl na tomhle projektu a netykaly se hry samotne. Tohle by tu asi nikoho moc nezajimalo, ale kdyby nahodou jo, tak ciste letem svetem pro predstavu mozna poslouzi muj feedback na Glassdoor. (btw. ja to tak prasacky nenapsal, ty odrazky a odstavce byly oddelene, nevim proc se to ted zobrazuje jako "souvisly" text)

Ale aby to teda nevyznelo do prazdnoty uplne, tak muzu rict, ze z te hry tady nikdo z nas nijak odvareny nebyl. Jak v FQA, tak LQA to byl (resp. porad jeste je) vseobecne neoblibeny (ne-li nenavideny) projekt a troufnu si rict, ze nejsem jediny, koho pozitivni recenze prekvapily. Tak pred mesicem i lidi z FQA, kteri tu hru testovali uz vic jak rok, tvrdili, ze ani oni si nejsou jisti tim, jak nektere veci fungujou, co nektere tlacitka delaji nebo znamenaji, atd. :D 

Znovu dodavam, ze vetsina frustrace byla zpusobena tim, ze ten projekt tu byl vedeny velice ....neortodoxnim.... zpusobem. Navic to byla masivni zalezitost, takze nabrali milion novych lidi, z nichz fakt velka spousta si to tu chodila odsedet na FB a YT, a co se prace tyce, kurvili to tu hlava nehlava. 

Vzhledem k velikosti te hry, poctu frakci, atd., byla vseobecna repetitivnost testovani v tomhle pripade dotazena ad absurdum a ciste treba v Diplomacii jsme se museli prokousavat nekolika tisici "dialogy". Realita je samozrejme takova, ze rozdilnych promluv mate maximalne par set (ne-li jen par desitek?), ktere se opakuji porad dokola.... Do toho fakt, ze ta hra IMHO neni napsana kdovijak zazracnym zpusobem ani v originale, okoreneny obcas velice velice nekvalitnim ceskym prekladem, a mate o zabavu postarano. 
Kdo nekdy hral jakykoliv Total War v cestine asi vi, o cem mluvim. My se tu s tim snazime delat, co se da, ale vsechno se podchytit neda a vseobecne pravidlo LQA je, ze na stylistiku se nesaha, opravuje se jen to, co je fakticky spatne. My to pravidlo dycky trochu ignorovali, ale znovu plati, ze vsechno se stihat proste neda, obzvlast kdyz narazite na dalsi milion veci, ktere opravdu spatne jsou.

Korunku tomu vsemu jeste nasadil fakt, ze Creative Assembly v tomhle titulu zacalo pouzivat kvanta promennych, ktere skladaji vety dohromady z nekolika ruznych fragmentu textu, a to minimalne pro slovanske jazyky dycky pruser, protoze to nebere v uvahu sklonovani a navic se pro nas nektere veci stavaji vicemene neopravitelne. 

Pro me jako cloveka, co umi cinsky, je pak jeste kuriozita, ze dost podstatna cast voiceoveru totalne przni cinska jmena, vcetne tech hlavnich akteru pribehu. Tohle je neco, na co jsem jednoho z projektovych manazeru lokalizace varoval uz vic nez pred rokem, kdyz se produkce teprve zacinala naplno rozjizdet. Puvodne jsme resili ciste cestinu, ktera dabing nema, ale potrebovali jsme prekladatelum poslat memo, ze je misto pinyinu treba pouzivat standardni ceskou transkripci. Pri prilezitosti jsem ho upozornil na to, ze by si meli v anglickem voiceoveru na vyslovnost dat pozor, protoze vetsinou tyhle snahy konci dost tragicky...... asi jim to bylo jedno.

Ja osobne praci na tomhle titulu fakt nemohl vystat a kdyz jsem byl na dva mesice prirazeny misto toho na DLC k Warhammeru 2, byly to pro me predcasne narozeniny, Vanoce i svatek dohromady.

Nicmene, TL;DR – ta hra je podle vseho asi v pohode a moje frustrace vyplyvaji fakt spis z popisu prace a toho, ze mi tou dobou bylo nasrano na hlavu zpusobem, ktery uz jsem po tech letech tady nebyl ochotny tolerovat. 
719557
Ojoj... on to mel byt spis jen vykrik do tmy, jelikoz ten realny hlavni duvod, proc jsem se pro tu vypoved nakonec rozhodl, se tykal vseobecne nespokojenosti s tim, jakym zpusobem se k nam u Segy chovaji a tou pomyslnou posledni kapkou, ktere se mi dostalo zrovna dobou, kdy jsem byl na tomhle projektu a netykaly se hry samotne. Tohle by tu asi nikoho moc nezajimalo, ale kdyby nahodou jo, tak ciste letem svetem pro predstavu mozna poslouzi muj feedback na [url=https://www.glassdoor.co.uk/Reviews/Employee-Review-SEGA-RVW24191979.htm]Glassdoor[/url]. (btw. ja to tak prasacky nenapsal, ty odrazky a odstavce byly oddelene, nevim proc se to ted zobrazuje jako "souvisly" text) Ale aby to teda nevyznelo do prazdnoty uplne, tak muzu rict, ze z te hry tady nikdo z nas nijak odvareny nebyl. Jak v FQA, tak LQA to byl (resp. porad jeste je) vseobecne neoblibeny (ne-li nenavideny) projekt a troufnu si rict, ze nejsem jediny, koho pozitivni recenze prekvapily. Tak pred mesicem i lidi z FQA, kteri tu hru testovali uz vic jak rok, tvrdili, ze ani oni si nejsou jisti tim, jak nektere veci fungujou, co nektere tlacitka delaji nebo znamenaji, atd. *:D*  Znovu dodavam, ze vetsina frustrace byla zpusobena tim, ze ten projekt tu byl vedeny velice ....neortodoxnim.... zpusobem. Navic to byla masivni zalezitost, takze nabrali milion novych lidi, z nichz fakt velka spousta si to tu chodila odsedet na FB a YT, a co se prace tyce, kurvili to tu hlava nehlava.  Vzhledem k velikosti te hry, poctu frakci, atd., byla vseobecna repetitivnost testovani v tomhle pripade dotazena ad absurdum a ciste treba v Diplomacii jsme se museli prokousavat nekolika tisici "dialogy". Realita je samozrejme takova, ze rozdilnych promluv mate maximalne par set (ne-li jen par desitek?), ktere se opakuji porad dokola.... Do toho fakt, ze ta hra IMHO neni napsana kdovijak zazracnym zpusobem ani v originale, okoreneny obcas velice velice nekvalitnim ceskym prekladem, a mate o zabavu postarano.  Kdo nekdy hral jakykoliv Total War v cestine asi vi, o cem mluvim. My se tu s tim snazime delat, co se da, ale vsechno se podchytit neda a vseobecne pravidlo LQA je, ze na stylistiku se nesaha, opravuje se jen to, co je fakticky spatne. My to pravidlo dycky trochu ignorovali, ale znovu plati, ze vsechno se stihat proste neda, obzvlast kdyz narazite na dalsi milion veci, ktere opravdu spatne jsou. Korunku tomu vsemu jeste nasadil fakt, ze Creative Assembly v tomhle titulu zacalo pouzivat kvanta promennych, ktere skladaji vety dohromady z nekolika ruznych fragmentu textu, a to minimalne pro slovanske jazyky dycky pruser, protoze to nebere v uvahu sklonovani a navic se pro nas nektere veci stavaji vicemene neopravitelne.  Pro me jako cloveka, co umi cinsky, je pak jeste kuriozita, ze dost podstatna cast voiceoveru totalne przni cinska jmena, vcetne tech hlavnich akteru pribehu. Tohle je neco, na co jsem jednoho z projektovych manazeru lokalizace varoval uz vic nez pred rokem, kdyz se produkce teprve zacinala naplno rozjizdet. Puvodne jsme resili ciste cestinu, ktera dabing nema, ale potrebovali jsme prekladatelum poslat memo, ze je misto pinyinu treba pouzivat standardni ceskou transkripci. Pri prilezitosti jsem ho upozornil na to, ze by si meli v anglickem voiceoveru na vyslovnost dat pozor, protoze vetsinou tyhle snahy konci dost tragicky...... asi jim to bylo jedno. Ja osobne praci na tomhle titulu fakt nemohl vystat a kdyz jsem byl na dva mesice prirazeny misto toho na DLC k Warhammeru 2, byly to pro me predcasne narozeniny, Vanoce i svatek dohromady. Nicmene, [b]TL;DR –[/b] ta hra je podle vseho asi v pohode a moje frustrace vyplyvaji fakt spis z popisu prace a toho, ze mi tou dobou bylo nasrano na hlavu zpusobem, ktery uz jsem po tech letech tady nebyl ochotny tolerovat. 
9 -2
reagují: departed, verbst
reagovat

Free Rime

Jen tu mezi žadonící připíši, že na Epicu je zadarmiko Rime (takový herní Malý Princ)
719549
Jen tu mezi žadonící připíši, že na Epicu je zadarmiko [url=https://www.epicgames.com/store/en-US/product/rime/home]Rime[/url] (takový herní Malý Princ)
Free Rime
0 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Včetně mě. :)
719531
Včetně mě. *:)*
719464
0 0
reagovat
reaguje na: Spazz
I já. :+
719510
I já. *:+*
719464
0 -1
reagovat
reaguje na: Spazz
I ja
719486
I ja
719464
0 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Taky bych rád věděl víc
719479
Taky bych rád věděl víc
719464
1 -1
reagovat
reaguje na: Spazz
Čím to? Rozepiš se 8)
719475
Čím to? Rozepiš se *8)*
719464
1 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Chtěl jsem, ale Total War jsem nikdy nehrál.
719472
Chtěl jsem, ale Total War jsem nikdy nehrál.
719464
0 -1
reagovat

TW: 3K

Dneska konecne vyslo Total War: Three Kingdoms, chysta se na to nekdo?

...pro me to byl hlavne projekt, behem ktereho (a kvuli kteremu) jsem chtel dat asi trikrat konecne vypoved.......a nakonec ji teda i dal :D:D:D 
Ale recenze to ma, zda se, dost pozitivni.
719464
Dneska konecne vyslo Total War: Three Kingdoms, chysta se na to nekdo? ...pro me to byl hlavne projekt, behem ktereho (a kvuli kteremu) jsem chtel dat asi trikrat konecne vypoved.......a nakonec ji teda i dal *:D**:D**:D*  Ale recenze to ma, zda se, dost pozitivni.
TW: 3K
4 0
reagovat
Steep je na uplay do zítra zdarma :)
718837
Steep je na uplay do zítra zdarma :)
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo, já kdysi nějakej díl hrál a je to pecka. Dost po tom pošilhávám. Akorát mám teď vykloubenej malíček, tak čekám.:D
718002
Jo, já kdysi nějakej díl hrál a je to pecka. Dost po tom pošilhávám. Akorát mám teď vykloubenej malíček, tak čekám.*:D*
717854
0 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Doporucuju Devil May Cry 5. Ja hral jen ten prequel a ted toto a jsem z toho nadseny. Mega stylova akce.
717854
Doporucuju Devil May Cry 5. Ja hral jen ten prequel a ted toto a jsem z toho nadseny. Mega stylova akce.
717846
3 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Takže spíš nic což. Já vůbec nevim, co hrát. Si koupim Shovel Knighta nebo Jump Kinga a bude.:D
717846
Takže spíš nic což. Já vůbec nevim, co hrát. Si koupim Shovel Knighta nebo Jump Kinga a bude.*:D*
717797
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Godlike
Metacritic 76, u nas 7/10 na Zingu. Vycitaji tomu hlavne nudny pribeh, genericke mise a trochu jednotvarny svet. Co me ale mrzi, ze to pry neni az tak silene, jak ukazoval marketing...
717797
Metacritic 76, u nas 7/10 na Zingu. Vycitaji tomu hlavne nudny pribeh, genericke mise a trochu jednotvarny svet. Co me ale mrzi, ze to pry neni az tak silene, jak ukazoval marketing...
717796
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
A? Nemůžu moc brouzdat:D
717796
A? Nemůžu moc brouzdat*:D*
717788
0 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Recenze na Rage 2 jsou venku...
717788
Recenze na Rage 2 jsou venku...
0 0
reagují: Godlike
reagovat
Ono to fakt vypadá, že v Capcomu poté, co vydají v remasteru můj nejoblíbenější díl Resident Evilu - Nemesis, tak vyjde i remaster Dino Crisis :+
717763
Ono to fakt vypadá, že v Capcomu poté, co vydají v remasteru můj nejoblíbenější díl Resident Evilu - Nemesis, tak vyjde i remaster Dino Crisis *:+*
4 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Ano. 
717710
Ano. 
717706
0 -1
reagovat
Rage bude pecka. Niekto sice na to nadava, ze to vyzera ako DOOM na steroidoch v otvorenom svete, ale ved to je na tom to cool, nie? :+
717706
Rage bude pecka. Niekto sice na to nadava, ze to vyzera ako DOOM na steroidoch v otvorenom svete, ale ved to je na tom to cool, nie? *:+*
1 -2
reagují: connor
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se