reaguje na:
SteKi
Zrovna hraju původní hru. Nesmrtelné a na remake se mega těším. Přesto nejvíce miluji původní dvojku.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
rollman69
|
reagovat
|
Což je podle textu ale trochu fanatické a s vypsánín záporů mi to přijde tak na 8/10. Jinak mě zatím nic nepřesvědčilo k tomu, abych si třeba rok nepočkal, až to nebude stát skoro 2000.|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Haggar
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
To se mi stalo u GoW3 kde máte takové kolo a musíte mačkat tlačítka jako blázen - zkoušel jsem to hodinu a vždy jsem to zkazil a div jsem nerozmlátil ovladač. |
reagovat
|
|
reagují:
hroubek
|
reagovat
|

|
reagovat
|