
Ak by ste nemali náhodou čo hrať, tak dnes vyšla na Steame moja prvá hra Office Run. Je to jednoduchý endless run, ktorý bol pre mňa vlastne testovací projekt, na ktorom som sa učil základy tvorby hier s Unrealom. Je to free, tak sa nebojte vyskúšať a podeliť o svoje dojmy 

|
reagovat
|
A vypadá to, že to opravdu bude crossover - 


