Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5661 - 5680 Napsat příspěvek
reaguje na: Spazz
:+ +1
697922
*:+* +1
697911
0 0
reagovat
reaguje na: Spazz
Ja mam take obdobia, ze to hram bud nonstop alebo vobec. Momentalne to nehram ale skusil by som niekedy :)
697915
Ja mam take obdobia, ze to hram bud nonstop alebo vobec. Momentalne to nehram ale skusil by som niekedy *:)*
697911
0 0
reagovat
Jen tak ze zvedavosti - hraje tu nekdo CS:GO? Za svych mladych let jsem byl docela obstojny hrac CS1.5 a nejake dva tydny zpatky jsem ze zvedavosti zkusil GO a zas u toho sedim vetsinu volneho casu... :D Skill samozrejme naprosta bida, takze vetsinu casu hraju sam proti botum, ale nejaka obcasna MZ vybijena by nemusela byt marna.
697911
Jen tak ze zvedavosti - hraje tu nekdo CS:GO? Za svych mladych let jsem byl docela obstojny hrac CS1.5 a nejake dva tydny zpatky jsem ze zvedavosti zkusil GO a zas u toho sedim vetsinu volneho casu... *:D* Skill samozrejme naprosta bida, takze vetsinu casu hraju sam proti botum, ale nejaka obcasna MZ vybijena by nemusela byt marna.
2 0
reagují: Cross, Axis, Godlike, xxendxx, SteKi
reagovat
Na GOGu je zadarmiko Shadow Warrior 2. Tak po něm sáhněte.
697734
Na GOGu je zadarmiko Shadow Warrior 2. Tak po něm [url=https://www.gog.com/game/shadow_warrior_2]sáhněte[/url].
5 -1
reagovat
reaguje na: Vardant
:+
To skoro vypadá jak od Rocksteady.
697526
*:+* To [i]skoro[/i] vypadá jak od Rocksteady.
697525
0 0
reagovat
link

:o:+

Teď jen aby to nebyl zrušený projekt.
697525
https://youtu.be/2-HER1xKQl4 *:o**:+* Teď jen aby to nebyl zrušený projekt.
4 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Mohli by k tomu udelat "Westworld" mód, to by byla sranda :D
697484
Mohli by k tomu udelat "Westworld" mód, to by byla sranda *:D*
697447
1 0
reagovat

RDR2 gameplay part 2

VÍÍÍC!:+

Týden volna, bednu pizz, karton tekutin, mladé a rodině nahlásit, že jsem nemocný a můžeme to rozjet.
697447
[url=https://youtu.be/lb-tlY6ytk8]VÍÍÍC[/url]!*:+* Týden volna, bednu pizz, karton tekutin, mladé a rodině nahlásit, že jsem nemocný a můžeme to rozjet.
RDR2 gameplay part 2
0 0
reagují: Vincent
reagovat
Ta pavoučí konzole vypadá pěkně. Z těch edicí jsem se takhle tehdy kejval, jestli vzít normal, nebo tu k Batmanovi a nakonec vzal toho Batmana.
Pak i ta s Vaderem byla pěkná.
697439
Ta pavoučí konzole vypadá pěkně. Z těch edicí jsem se takhle tehdy kejval, jestli vzít normal, nebo tu k Batmanovi a nakonec vzal toho Batmana. Pak i ta s Vaderem byla pěkná.
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Kdyby tak ještě vyšel remaster obou Croců. :(

Na toho už všichni zapomněli a přitom jednička uměla někdy potrápit.
697431
Kdyby tak ještě vyšel remaster obou Croců. :( Na toho už všichni zapomněli a přitom jednička uměla někdy potrápit.
697393
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
A pak hezký Spyra remaster a Crasha remaster, ať zabavis přítelkyni, když ji nebudeš moct drtit:D
697393
A pak hezký Spyra remaster a Crasha remaster, ať zabavis přítelkyni, když ji nebudeš moct drtit*:D*
697385
3 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: hroubek
Mně zase God of War přišel trochu nudnej. Tohle je maličko šílený, ale já taky.:D
Beru ho určitě. Příští týden. K tomu Mortal Kombat, abych mohl drtit přítelkyni, FIFU19, God of War mi bude půjčen a samozřejmě Red Dead Redemption 2.
697385
Mně zase God of War přišel trochu nudnej. Tohle je maličko šílený, ale já taky.*:D* Beru ho určitě. Příští týden. K tomu Mortal Kombat, abych mohl drtit přítelkyni, FIFU19, God of War mi bude půjčen a samozřejmě Red Dead Redemption 2.
697381
0 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Godlike
Mě se osobně ta červená nelíbí, to spíše se mě líbila ta edice s God of War. Ale jinak rozhodně do toho jdi, pokud o to máš alespoň trochu zájem. Sám jsem s koupí PS4 dost váhal a nakonec musím uznat, že je to skvělé odreagovaní a nelituji koupě. A to jsem bral klasický Slim 1TB a v černý barvě.
697381
Mě se osobně ta červená nelíbí, to spíše se mě líbila ta edice s God of War. Ale jinak rozhodně do toho jdi, pokud o to máš alespoň trochu zájem. Sám jsem s koupí PS4 dost váhal a nakonec musím uznat, že je to skvělé odreagovaní a nelituji koupě. A to jsem bral klasický Slim 1TB a v černý barvě.
697368
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Godlike
Já o PSku uvažoval přes rok a půl... A zpětně se dnes na to dívám jako nejlepší možné rozhodnutí... Ale měl jsem klasiku, jen k tomu bylo zdarma Horizon Zero Dawn a Uncharted 4:+
697374
Já o PSku uvažoval přes rok a půl... A zpětně se dnes na to dívám jako nejlepší možné rozhodnutí... Ale měl jsem klasiku, jen k tomu bylo zdarma Horizon Zero Dawn a Uncharted 4*:+*
697368
4 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Vem si ho a koupím od tebe ten ovladač :D parchanti je nechtějí prodávat samostatně v tomhle designu. 
697371
Vem si ho a koupím od tebe ten ovladač *:D* parchanti je nechtějí prodávat samostatně v tomhle designu. 
697368
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Spiderman je super, ale nech sa na mna nikto nehneva, toto vyzera otrasne :)
697370
Spiderman je super, ale nech sa na mna nikto nehneva, toto vyzera otrasne *:)*
697368
1 0
reagovat
reaguje na: Godlike
Já bych se toho nebál a šel do něj :+

Ten holící strojek jako dárek se určitě neztratí 8)
697369
Já bych se toho nebál a šel do něj *:+* Ten holící strojek jako dárek se určitě neztratí *8)*
697368
1 0
reagovat
Neřešte cenu atd., ta není problém, ale z čistě designovýho hlediska, mám si ho vzít? Je to moje první konzole a je mi 27 let.:D

link
697368
Neřešte cenu atd., ta není problém, ale z čistě designovýho hlediska, mám si ho vzít? Je to moje první konzole a je mi 27 let.*:D* https://www.alza.cz/gaming/playstation-4-pro-1tb?dq=5359978&kampan=web_personal_C_homepage_alza_carousel_doporuceno-primo-pro_MSX001NEO10
0 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
... s Doritos ne :D:D
697367
... s Doritos ne *:D**:D*
697357
2 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Já ti nevím, v podstatě se tady bavíme o ne-možnosti mít čas na sebe. Pokud ten čas nemáš, tak je něco spíše špatně, pokud jej máš, tak je to jen o tom, jestli radši budeš hrát hry, čumět na filmy, nebo půjdeš s kámošema na fotbal či lyže... (nepředpokládám, že se KarelR doslova na týden zavře s doritos a PS4 do obýváku :D).
697357
Já ti nevím, v podstatě se tady bavíme o ne-možnosti mít čas na sebe. Pokud ten čas nemáš, tak je něco spíše špatně, pokud jej máš, tak je to jen o tom, jestli radši budeš hrát hry, čumět na filmy, nebo půjdeš s kámošema na fotbal či lyže... (nepředpokládám, že se KarelR doslova na týden zavře s doritos a PS4 do obýváku *:D*).
697355
0 0
reagují: KarelR
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se