No za par dni vychazi barevne NFS Unbound. Z nejakeho duvodu mam pocit ze to bude mluvit primo na tve primalni choutky.
Jinak pokud by nekomu slo ciste o hru v nejcistsim slova smyslu, kde realismus jde stranou, ale zase muze honit svuj skill roky, tak porad TrackMania.
reaguje na:
RainMakeR
|
reagovat
|

asi chvíľku žili ako keby v rovnakom čase. 

