
Jinak jsem už kolekce level 1001, rank 72 a čekám na patch, co vyjde příští týden a umožní konečně cíleně získávat karty, který ještě nemáš.

|
reagovat
|
A ne, nic takoveho jsem nevidl zatim. Good job 
|
reagovat
|
link|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
FallenMaia
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
FallenMaia
|
reagovat
|
|
reagovat
|
U Tlou2 si to skoro nevybavím.
Ale pak někoho zmydlim nějakejma novejma moves nebo mam super posun v příběhu / Mimyra storku a jsem zase happy.
|
reagovat
|
|
reagovat
|