Neviem o akých argumentoch hovoríš. Jediné čo tvrdím je že ak niekto kritizuje pomalosť a repetitívnosť Ragnaroku a pritom napíše že 2018 to zvládla lepšie tak má na očiach nasadené extrémne ružové brýle.
Ja netvrdím že tá hra je dokonalosť sama, má svoje chybičky, ale teda že by bola pomalá a nudná? Alebo ako si ty napísal že tam všetko trvá? A že by si chcel aby sa truhly otvárali bez animácie otvárania? What? Ak je Ragnarok pomalý tak čo je potom Red Dead Redemption 2? A pritom ten je vynášaný do nebies ako hra generácie.
Ale inak toto si pamätám že bolo kritizované aj pri Last of Us dvojke, že tam trvá kým postava otvorí skrinku, kým všetko pozbiera a tak dalej a ja tomu doteraz nerozumiem že prečo to hráčom tak vadí. Čo je na tomto tak zlé. Ono sa to tuším dá v nastaveniach aj zmeniť že stačí že hráč okolo predmetu len prejde a automaticky to zoberie, aj nový Horizon to tak mal.
A inak to by som chcel ešte pochválit na Ragnaroku, tá kopa možností ako si všetko nastavit je brutálna a tak by to dnes malo vyzerat v každej hre. Nastaviť si veľkosť titulkov, farbu, všetko možné. Aj tie možnosti pre zrakovo a sluchovo obmedzených, klobúk dole, zobrali si príklad z TLOU2 a dobre urobili.
reaguje na:
Godlike
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|
Před 10 lety to bylo takhle tak to tak musí bejt pořád. Což je úplnej opak co ta série udělala, ale ok.
