Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5721 - 5740 Napsat příspěvek
Telltale série považuju za jedny z nejlepších her, co jsem kdy hrál, ale tohle...

''Progresivita'' Battlefieldu 5 bije do očí i mě, nicméně otázkou i nadále zůstáva, zda hra bude ''progresívní'' tím správným způsobem a nebude jen další hrou starého osvědčeného žánru dehumanizujících stříleček bez svědomí, což jsou všechno věci, které dělali Battlefield 1 pro mě dobrým
700232
Telltale série považuju za jedny z nejlepších her, co jsem kdy hrál, ale [url=https://www.youtube.com/watch?v=eINYpIr7DR8]tohle... [/url]''Progresivita'' [url=https://www.youtube.com/watch?v=FQMueI59dhc]Battlefieldu 5[/url] bije do očí i mě, nicméně otázkou i nadále zůstáva, zda hra bude ''progresívní'' tím správným způsobem a nebude jen další hrou starého osvědčeného žánru dehumanizujících stříleček bez svědomí, což jsou všechno věci, které dělali Battlefield 1 pro mě dobrým
0 0
reagují: DarkSith, do_Od
reagovat

Herni-svet.cz

Musim pochvalit tuto stranku, dnes mi s predstihem dosel remake Spyra a to ma vyjit az 13. :+
700223
Musim pochvalit tuto stranku, dnes mi s predstihem dosel remake Spyra a to ma vyjit az 13. *:+*
Herni-svet.cz
0 0
reagovat

Black Ops 4

Nevím, jestli někdo hrajete, ale potřebuju si zaplakat. Už 3x jsem skončil na druhém místě (pokaždé jsem byl sám v duech a pokaždé to nedal), když jsem se snažil otevřít postavu Propheta. Dlouho, ale opravdu velmi dlouho jsem nebyl ze hry nebo z nějakého achievementu tak zkurveně frustrovanej.:(:D
700173
Nevím, jestli někdo hrajete, ale potřebuju si zaplakat. Už 3x jsem skončil na druhém místě (pokaždé jsem byl sám v duech a pokaždé to nedal), když jsem se snažil otevřít postavu Propheta. Dlouho, ale opravdu velmi dlouho jsem nebyl ze hry nebo z nějakého achievementu tak zkurveně frustrovanej.*:(**:D*
Black Ops 4
0 0
reagovat

Destiny 2

Od posledního updatu je to zase super hra, ale dost věcí je dostupné jen s Forsaken rozšířením. Každopádně za vyzkoušení to určitě stojí.

Pro úplné nováčky má i základní hra obsahu min. na 2-3 měsíce.
699798
Od posledního updatu je to zase super hra, ale dost věcí je dostupné jen s Forsaken rozšířením. Každopádně za vyzkoušení to určitě stojí. Pro úplné nováčky má i základní hra obsahu min. na 2-3 měsíce.
Destiny 2
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Hrál jsi? Vzal jsem si to, ale zda to vůbec instalovat.

Jinak jsem cca dvě hodiny v RDR2, to intro je šíleně dlouhý.:D
699790
Hrál jsi? Vzal jsem si to, ale zda to vůbec instalovat. Jinak jsem cca dvě hodiny v RDR2, to intro je šíleně dlouhý.*:D*
699755
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Ó, very epic.
699756
Ó, very epic.
699755
0 0
reagovat
Pro pc můžete do 18. listopadu získat zdarma Destiny 2 a zůstane vám.

Link
699755
Pro pc můžete do 18. listopadu získat zdarma Destiny 2 a zůstane vám. [url=https://eu.account.blizzard.com/gifts/]Link[/url]
2 0
reagují: Godlike, Snipsley
reagovat

Red Dead Redemption 2

Teda... jsem zatim asi tak jen v 6ti odehranych hodinach, ale uz ted muzu říct, ze je to neskutecne propracovana a detailni hra delana s citem. Tolik veci co uz jsem udelal a zkusil a tesim se na to, kolik jich jeste přibude. :+

R* fakt jede ve velkým. Na jejich hry se vzdycky ceka tak dlouho, ale člověk pak stejne vi, ze to bude stát za to. 
699703
Teda... jsem zatim asi tak jen v 6ti odehranych hodinach, ale uz ted muzu říct, ze je to neskutecne propracovana a detailni hra delana s citem. Tolik veci co uz jsem udelal a zkusil a tesim se na to, kolik jich jeste přibude. *:+* R* fakt jede ve velkým. Na jejich hry se vzdycky ceka tak dlouho, ale člověk pak stejne vi, ze to bude stát za to. 
Red Dead Redemption 2
2 0
reagovat

7/10 Slaps and Beans

link

Sice se tehle hry dozil jen Terence Hill, ale i Bud Spencer by byl hodne spokojeny a urcite by nesfackoval tvurce teto hry.

Jestli mate oba borce radi, tak si hru uzijete. Projdete si zname lokace z filmu...nafackujete tisicum briidilum, nekdy se zasmejete....

Hra by se hodila na automaty...

Nostalgie se vsim vsudy... :));)
699595
https://m.youtube.com/watch?v=mdAj3DQAUYM Sice se tehle hry dozil jen Terence Hill, ale i Bud Spencer by byl hodne spokojeny a urcite by nesfackoval tvurce teto hry. Jestli mate oba borce radi, tak si hru uzijete. Projdete si zname lokace z filmu...nafackujete tisicum briidilum, nekdy se zasmejete.... Hra by se hodila na automaty... Nostalgie se vsim vsudy... *:))**;)*
7/10 Slaps and Beans
3 0
reagovat
Měl bych pro někoho kdo má rád Assasin Creed nabídku. Jestli někdo shání nejnovější hru Assassin's Creed Odyssey napište mi na radeknohejl@seznam.cz  mám možnost mít elektronickou verzi, můžeme se domluvit na zajímavé ceně. Pro PC.
699577
Měl bych pro někoho kdo má rád Assasin Creed nabídku. Jestli někdo shání nejnovější hru Assassin's Creed Odyssey napište mi na radeknohejl@seznam.cz  mám možnost mít elektronickou verzi, můžeme se domluvit na zajímavé ceně. Pro PC.
0 0
reagovat

MediEvil

699567
[url=https://youtu.be/XBbWnkksW4M]Sir Daniel Fortesque je zpět![/url]*:+*
MediEvil
2 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Ne, jen pokažená konzole. 
699368
Ne, jen pokažená konzole. 
699365
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Taky ultimátka z Originálek?
699365
Taky ultimátka z Originálek?
699327
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Nesleduju. Chci si užít po svém.
699331
Nesleduju. Chci si užít po svém.
699328
1 0
reagovat

RED-DRED 2

Btw, na kanálu games.cz na YouTube právě běží let´s play...
699329
Btw, na kanálu games.cz na YouTube právě běží let´s play...
RED-DRED 2
0 -1
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER

RED DRED 2

A na TýTRubce ses na walkthrough nedíval, aby ses namlsal? :D
699328
A na TýTRubce ses na walkthrough nedíval, aby ses namlsal? *:D*
RED DRED 2
699327
0 -1
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Žel nikoliv. Až za týden.:-

Mor na ty, co už paří.:-:D
699327
Žel nikoliv. Až za týden.*:-* Mor na ty, co už paří.*:-**:D*
699326
0 0
reagují: Ash_Black, Jamajcan
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER

RED-DRED 2

Už to drtíš, nějaké dojmy?
699326
Už to drtíš, nějaké dojmy?
RED-DRED 2
699315
0 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat

RDR 2

699315
[url=http://www.powerpyx.com/red-dead-redemption-2-trophy-guide-roadmap/]Na platinu si připravte kolem 200 hodin[/url] Enjoy.
RDR 2
2 0
reagují: Jamajcan
reagovat
Jo a jsem ostuda, vsichni blazni z noveho RDR a ja teprve rozjel GTA V a je to fakt pecka, Michael je boží a tesim se na Trevora:+
699303
Jo a jsem ostuda, vsichni blazni z noveho RDR a ja teprve rozjel GTA V a je to fakt pecka, Michael je boží a tesim se na Trevora*:+*
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se