Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 5321 - 5340 Napsat příspěvek
Ty recenze na Ragnarök... Ja chci stroj času!
846165
Ty recenze na Ragnarök... Ja chci stroj času!
4 -1
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: Haggar
Takže Pravou :D
846136
Takže Pravou *:D*
846119
3 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Snad nebude tak zle. Když to vezmeš v bundlu s PS5, tak se třeba dostaneš i pod 30K. :)
846119
Snad nebude tak zle. Když to vezmeš v bundlu s PS5, tak se třeba dostaneš i pod 30K. *:)*
846090
1 -1
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Myslíš, že víc vezmou za levou plíci nebo pravou ledvinu? Potřebuji víc peněz:D:D
846090
Myslíš, že víc vezmou za levou plíci nebo pravou ledvinu? Potřebuji víc peněz*:D**:D*
846015
2 -1
reagují: Haggar
reagovat
*13 500 v USA
*14 700 Evropa
846015
*13 500 v USA *14 700 Evropa
2 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
599 Euro. To bude asi trochu víc.
846003
599 Euro. To bude asi trochu víc.
845994
2 0
reagovat
PS VR 2
21. Února 2023 a cena zhruba 13 500.
845994
[url=https://m.youtube.com/watch?v=3cKkJTSSkK8]PS VR 2 [/url]21. Února 2023 a cena zhruba 13 500.
1 -1
reagují: Haggar
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Not bad at all. Jdu checknout jestli má Insta.
845851
Not bad at all. Jdu checknout jestli má Insta.
845823
2 -1
reagovat
845823
[url=https://www.youtube.com/watch?v=tQH0YK1rGVc]God of War Ragnarök - All Parents Can Relate [/url] Ta Travoltova dcera not bad.
4 -1
reagují: departed
reagovat
Každý hráč by měl zkusit adventuru Forgotten City. Jedna z nejlepších her, kterou jsem za poslední roky hrál. A to ji vytvořili tři lidé na základech předchozího modu pro Skyrim. :+
845720
Každý hráč by měl zkusit adventuru Forgotten City. Jedna z nejlepších her, kterou jsem za poslední roky hrál. A to ji vytvořili tři lidé na základech předchozího modu pro Skyrim. *:+*
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Určitě jednička a pak Code Veronica. Jedničku seženeš na kdeco, s Veronicou to je horší. To bylo tuším jen na GameCube a PS2 a nevím, jestli se to portovalo na novější platformy, asi spíš ne. Ale neboj, remake určitě taky bude.
845719
Určitě jednička a pak Code Veronica. Jedničku seženeš na kdeco, s Veronicou to je horší. To bylo tuším jen na GameCube a PS2 a nevím, jestli se to portovalo na novější platformy, asi spíš ne. Ale neboj, remake určitě taky bude.
845675
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Za Claire si to dej určitě. Ta hra se nehraje buď za Leona nebo za Claire, ale za Leona a za Claire. Jsou to dva odlišné scénáře, prostě dvě poloviny jedné hry.
845718
Za Claire si to dej určitě. Ta hra se nehraje buď za Leona nebo za Claire, ale za Leona a za Claire. Jsou to dva odlišné scénáře, prostě dvě poloviny jedné hry.
845699
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Za Claire si to určite daj! To ani nerozmýšlaj, že by si to obišiel. Inak podľa mňa tá jej linka je kratšia. Aspoň mne to tak prišlo
845709
Za Claire si to určite daj! To ani nerozmýšlaj, že by si to obišiel. Inak podľa mňa tá jej linka je kratšia. Aspoň mne to tak prišlo
845699
3 0
reagovat
Sony se s tím profi Dualsense s cenou 6000 pos.ali, ne?
Ale dostanete k němu pouzdro zdarma, to cením.
845706
Sony se s tím profi Dualsense s cenou 6000 pos.ali, ne? Ale dostanete k němu pouzdro zdarma, to cením.
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Měl jsem to podobně, ale v laboratořích už řeším jiny problém - neustále plný inventář a musím náboje zahazovat do schránky. Jenže já se snažím mít všechny místnosti modré a vrátil jsem se ze stok na Policejní stanici, abych to celé dokončil i tam. Jako největší podraz bylo hledání jednoho klíče, abych si pak už zoufalý na netu přečetl, že ten získám jen když budu hrát za Claire.:D
Ta hra je ale tak boží, že si to celé asi projdu znovu i za Claire:+
Kdo ještě nemá, tak si to dejte. V Halloween slevách na PS to vyjde na nějakých 260 korun a trojka taky.
Což je za pakatel, když pětihodinový datadisk k osmičce stoji dvakrat tolik.
845699
Měl jsem to podobně, ale v laboratořích už řeším jiny problém - neustále plný inventář a musím náboje zahazovat do schránky. Jenže já se snažím mít všechny místnosti modré a vrátil jsem se ze stok na Policejní stanici, abych to celé dokončil i tam. Jako největší podraz bylo [spoiler]hledání jednoho klíče, abych si pak už zoufalý na netu přečetl, že ten získám jen když budu hrát za Claire.*:D*[/spoiler] Ta hra je ale tak boží, že si to celé asi projdu znovu i za Claire*:+* Kdo ještě nemá, tak si to dejte. V Halloween slevách na PS to vyjde na nějakých 260 korun a trojka taky. Což je za pakatel, když pětihodinový datadisk k osmičce stoji dvakrat tolik.
845680
2 0
reagují: Haggar, SteKi
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Máš to všetko. Teraz už len čakať na remake štvorky :)
Inak ten remake dvojky je neskutočný. Ja som sa od tej hry nevedel odtrhnúť. A pritom taká jednoduchá koridorovka.  A ten kto nadizajnoval loot v tej hre, by mal dostať nejaké vyznamenanie. Neviem ako to urobil, ale nonstop som mal pocit, že mám málo nábojov, ale nejakým zázrakom mi to vždy len tak tak stačilo. Mal som to tak len ja? :D
845680
Máš to všetko. Teraz už len čakať na remake štvorky *:)* Inak ten remake dvojky je neskutočný. Ja som sa od tej hry nevedel odtrhnúť. A pritom taká jednoduchá koridorovka.  A ten kto nadizajnoval loot v tej hre, by mal dostať nejaké vyznamenanie. Neviem ako to urobil, ale nonstop som mal pocit, že mám málo nábojov, ale nejakým zázrakom mi to vždy len tak tak stačilo. Mal som to tak len ja? *:D*
845675
4 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Pro fanoušky Resident Evila:
Hrál jsem sedmičku a osmičku. Akorát pomalu končím remake dvojky (velká paráda), pak dám remake trojky a v březnu čtyřku.
Je ještě nějaký díl, který stojí za to si zahrát? Kdysi jsem zkoušel pátý a vůbec mě to nechytlo.
845675
Pro fanoušky Resident Evila: Hrál jsem sedmičku a osmičku. Akorát pomalu končím remake dvojky (velká paráda), pak dám remake trojky a v březnu čtyřku. Je ještě nějaký díl, který stojí za to si zahrát? Kdysi jsem zkoušel pátý a vůbec mě to nechytlo.
3 0
reagují: Haggar, SteKi
reagovat
reaguje na: Godlike
Eva Elfie buff >>> Kyle's curse :D8)

Congratz Tundra a teda Skiter, popici :+
845658
Eva Elfie buff >>> Kyle's curse *:D**8)* Congratz Tundra a teda Skiter, popici *:+*
845633
3 -1
reagovat

The International

SKITER! 3-0! Neporažený celý turnaj. Do hajzlu! Největší esportový úspěch toho našeho společného rybníčku. Gratulace!!!!!
845633
SKITER! 3-0! Neporažený celý turnaj. Do hajzlu! Největší esportový úspěch toho našeho společného rybníčku. Gratulace!!!!!
The International
5 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Pamatuji misi v Praze nebo v AiR Force One. Tu trilogii miluji po stránce příběhu. Těším až si zahraju oba nové MW
845583
Pamatuji misi v Praze nebo v AiR Force One. Tu trilogii miluji po stránce příběhu. Těším až si zahraju oba nové MW
845537
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se