Já bych si asi ani kvůli tady tomu RDR2 nekoupil, protože GTA V jsem rozehrál 3x a pokaždé kvůli obrovské mapě přestal hrát. Nechtělo se mi investovat do toho čas.
Nakonec jsem RDR2 dostal jako dárek a nelituju jediné minuty, co jsem u toho strávil. Ty postavy jsem miloval a prožíval každý jejich osud.
Arthur je jedna z nejlepších herních postav a to jsem byl na začátku nešťastný, že nehraju za Johna.
|
reagovat
|


