Přejmenovali 4070 na 4080 12GB a 4080 zdražila skoro na dvojnásobek (u nás v podstatě jo, protože má stát cca 38k)...počkám s čím přijde AMD nebo zůstanu u 3080.
Je vidět, že potřebují zase klepnout přes prsty. Vrcholem je DLSS 3.0 jen pro 4. sérii


|
reagovat
|
Od patku do vcera jsem si pripomnel, jak skvely to smazeni je a zase se do toho pustim pekne, ten cas se najit da (staci se treba v libovolny vikendovy den uplne nerozmrdat chlastem
). Kdyz vezmu, ze 5900x a 3080ku i Ramky nejak skusne strelim, tak to pujde.
|
reagují:
Vardant
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Gorecki
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
Tu to vsak akosi nevadi, lebo sme sa automaticky vzili do vztahu Joela a Ellie a jeho rozhodnutie nam "dava zmysel". Je vsak spravne? Rozhodol by sa tak kazdy hrac?|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|

Každopádně, důvody, proč se to většině těch "spodních 50% nelíbí jsou mnohem banálnější 
|
reagovat
|
|
reagovat
|