Užíváním této stránky souhlasíte s
všeobecnými podmínkami
.
Tato stránka používá
cookies
.
rozumím
PŘIHLÁSIT
|
REGISTROVAT
AKTUALITY
RECENZE
TRAILERY
MULTIMEDIA
DVD/BD
O MOVIEZONE
AKTUALITY
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
RECENZE
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
TRAILERY
OLDIES
MULTIMEDIA
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
DVD/BD
BLU-RAY
NOVÁ DVD
O MOVIEZONE
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
OLDIES
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
BLU-RAY
NOVÁ DVD
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
Diskuzní fórum
KECÁRNA
KECÁRNA
FILMY
SERIÁLY
DOMÁCÍ KINO
BITVY
HRY
příspěvky
27061 - 27080
1
2
.
1353
1354
1355
.
7191
7192
Napsat
příspěvek
váš komentář
zrušit
zrušit
odeslat
Memphis
10.01.2022 08:08:45
reaguje na:
Vincent
815288
*:o*
815283
1
0
reagovat
Vincent
10.01.2022 04:52:48
Diskova Kronika
Bob Saget
815283
Bob Saget *?)*
Diskova Kronika
3
-1
reagují:
Memphis
reagovat
TedGeorge
09.01.2022 23:06:33
reaguje na:
DarkSith
Rozhodně před premiérou Avatara 2 a Karlova pokračování černobílejch pecek.
815273
Rozhodně před premiérou Avatara 2 a Karlova pokračování černobílejch pecek.
815271
2
0
reagují:
pepo
reagovat
DarkSith
09.01.2022 23:04:07
reaguje na:
TedGeorge
A kdy se toho dočkáme?
815271
A kdy se toho dočkáme? *:D* *:+*
815266
2
-1
reagují:
TedGeorge
reagovat
TedGeorge
09.01.2022 21:58:42
reaguje na:
DarkSith
Už nějaký pátek pracuju na TOP 50. Dvacet je málo.
815266
Už nějaký pátek pracuju na TOP 50. Dvacet je málo.
815265
5
-1
reagují:
DarkSith
reagovat
DarkSith
09.01.2022 21:58:11
reaguje na:
verbst
Třeba nám Ted napíše svou TOPku 20 nejoblíbenějších zrzek.
815265
Třeba nám Ted napíše svou TOPku 20 nejoblíbenějších zrzek. *:D*
815264
1
-1
reagují:
TedGeorge
reagovat
verbst
09.01.2022 21:53:33
reaguje na:
verbst
Tedova výzva - nedělní update
Posledních dvacet!
19980
815264
Posledních dvacet! 19980
Tedova výzva - nedělní update
815071
1
-1
reagují:
verbst
,
DarkSith
reagovat
Vincent
09.01.2022 15:33:58
reaguje na:
Ne__Ty
Bravo
815237
*:D* Bravo
815185
3
-1
reagovat
Milosh
09.01.2022 14:40:46
Kdo to tu zas ritualne ominuskoval? To uz je nemoc.
815232
Kdo to tu zas ritualne ominuskoval? To uz je nemoc.
6
-6
reagovat
hroubek
09.01.2022 11:56:47
reaguje na:
Ne__Ty
Tohle dobře pobavilo.
815211
Tohle dobře pobavilo.
815185
1
-1
reagovat
slord
09.01.2022 09:51:34
reaguje na:
Ne__Ty
to je top
815204
*:D**:D* to je top
815185
2
-1
reagovat
pepo
08.01.2022 23:18:45
reaguje na:
Ne__Ty
815189
*:D**:D**:D*
815185
3
-1
reagovat
(=LIFTY=)
08.01.2022 23:12:10
Jestli bude český remake Nobody, tak Lloydovu postavu si musí zahrát Felix.
815188
Jestli bude český remake Nobody, tak Lloydovu postavu si musí zahrát Felix.
4
-1
reagovat
Milosh
08.01.2022 23:09:35
reaguje na:
Ne__Ty
chčiju
815187
*:D**:D**:D* chčiju
815185
2
-1
reagovat
TedGeorge
08.01.2022 22:48:06
reaguje na:
Ne__Ty
815186
*:D*
815185
3
-1
reagovat
Ne__Ty
08.01.2022 22:40:37
Diskova kronika
DedGeorge
Miloshi, za to ta kniha nestála. :(
815185
[url=https://drive.google.com/file/d/12E59oeUkS1wqrKXqEaiwPBLa8mJ-y-80/view?usp=sharing]DedGeorge [/url]Miloshi, za to ta kniha nestála. :(
Diskova kronika
21
-3
reagují:
Vincent
,
hroubek
,
slord
,
pepo
,
Milosh
,
TedGeorge
reagovat
TedGeorge
08.01.2022 21:07:50
reaguje na:
Jardus
To stejný, co dělal Rambo v závěru páteho dílu.
Houpu se na křesle.
815179
To stejný, co dělal Rambo v závěru páteho dílu. Houpu se na křesle.
815178
2
-1
reagovat
Jardus
08.01.2022 20:59:52
reaguje na:
TedGeorge
A co děláš, že nemáš čas?
815178
A co děláš, že nemáš čas?
815172
4
0
reagují:
TedGeorge
reagovat
TedGeorge
08.01.2022 19:20:43
reaguje na:
Snipsley
Skrývám se před Miloshem a nemám čas psát diskuzní příspěvky.
815172
Skrývám se před Miloshem a nemám čas psát diskuzní příspěvky.
815171
9
-1
reagují:
Jardus
reagovat
Snipsley
08.01.2022 19:18:29
Hele není vám dnešní absence TedGeorge v diskuzích nějaká podezřelá
815171
Hele není vám dnešní absence TedGeorge v diskuzích nějaká podezřelá
4
-2
reagují:
TedGeorge
reagovat
Předchozí
1
2
3
.
1352
1353
1354
1355
1356
.
7190
7191
7192
Následující
TOP Diskuze
36
První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
24
První dojmy: komiksovka Supergirl
22
Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea?
18
Supergirl: Recenze
16
Sláva: V.I.M.
12
Shrek 5: Teaser 2
11
Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
8
Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné?
6
Do Karlových Varů míří Dustin Hoffman, Juliette Binoche nebo Harvey Keitel
6
Víkendový výplach #877 o Star Wars a Stranger Things
Komentáře
Víkendový výplach #878 o Star Wars a Bondovi
dcpatr
Taky pořádná výheň
Dantův rukopis: Recenze
Free_Soul
ale to obsazení je docela luxusní (Až na Butlera s nalepenejma fousama, vypadá jak taťka, co dělá Mikuláše). V zásadě mě trochu "jiný" filmy dost baví, mainstreamu jsem těžce překoukanej, ale to střídání barvy/čb... Nevím. Změny formátu mě v kině štvaly i u Interstellar. Ale doma tomu dám šanci.
Supergirl: Recenze
House5
Příběh o tom, že zlý záporák Krem otráví Kaře Zor-El psa Krypta a ta se vydá po jeho stopách, aby získala protijed, který Krem nosí kolem krku, dělá ze Supergirl snímek spadající do kategorie „komiksovka od Sony“.
Z tohoto souvětí jsem se až vyděsil a asi to vidět nechci nikdy teda 😅 🙈 Mně nenaskočily filmy od Sony, ale kategorie Ghost rider, Blade 3 apod.. Jestli tohle Gunna zaujalo natolik, aby právě Supergirl byla druhým filmem, tak se bojím, co bude z Clayface...
Supergirl: Recenze
saint3n
Kolikrát už jsem si říkal, že nemám čist komenty, než uvidím sám. Tak snad příště..
No, stejně se těším na Milly a taky ne tolik na Loba. Protože Velkej šéf by měl dostat erkový sólo, podobně jako Deadpool, to je teprve prostor, co Main Man potřebuje to rise and shine
Dantův rukopis: Recenze
Elerrina
Škoda, na tohle jsem se dost těšila. Issac se pro roli Danteho narodil a i ten nápad s kradením rukopisu nevypadal úplně marně, už dlouho tu něco podobného nebylo. Tak nic, no ...
Dantův rukopis: Recenze
speta.jr
Trailer vypadal jako slušná honipéřina, takže dobrý, že to Krauset prokoukl
Magická posedlost 2: Trailer
SplasenaSrnka
Tak ja tu budem za tú menšinu, pretože prvý diel pokladám za klasiku a "feel-good witch movie", ktorý si kľudne pozriem znovu každú jeseň a na dvojku sa ozaj teším :)
Osamělý vlk: Teaser
Flanker.27
Vypadá to překvapivě lépe než bych čekal.
AKTUALITY
Novinky
Témata
Na obzoru
RECENZE
Aktuální recenze
Kinovýhled
VIM
TRAILERY
Trailery
Oldies
DVD/BD
Blu-ray
Nová DVD
O MOVIEZONE
Tiráž
FAQ
Statistiky
Kontakt
Všeobecné podmínky
Nastavení souhlasu
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.
Kontakty:
Technická podpora
|
Redakce
Registrace
Přezdívka
E-mail
Přečetl jsem si
všeobecné podmínky
a souhlasím.
Registrovat se
Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
Zapomenuté heslo
E-mail
Zaslat instrukce emailem
Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit se
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:
Přihlásit se
cont
Registrace
Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Vytvářet filmové blogy
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se