Tenhle rozhovor s Landou
je taky výživnej. Ten kluk vrátil do hrobu Kryla a místo něho se jal zneužívat památky Foglara. Je to trochu uplakaný, trochu ezo, trochu revolucionářský a celý to dohromady lepí jeden velkej patos.
reaguje na:
Disketa1
|
reagovat
|

