reaguje na:
Barv666
Bylo to samozřejmě myšleno ironicky. Asi jsem tady měl dát nějaký smajlík. Filmovka oproti Varům je mnohem víc v pohodě, ale to je taky tím, že na Filmovku jezdí skuteční filmoví fanoušci a ne celá papalášská elita jako do Varů. Byť mám Vary kousek od svého města, raději jedu přes půl republiky do Uherského Hradiště, protože je tam menší pravděpodobnost, že tam narazím na idioty.
|
reagovat
|



