Užíváním této stránky souhlasíte s
všeobecnými podmínkami
.
Tato stránka používá
cookies
.
rozumím
PŘIHLÁSIT
|
REGISTROVAT
AKTUALITY
RECENZE
TRAILERY
MULTIMEDIA
DVD/BD
O MOVIEZONE
AKTUALITY
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
RECENZE
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
TRAILERY
OLDIES
MULTIMEDIA
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
DVD/BD
BLU-RAY
NOVÁ DVD
O MOVIEZONE
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
NOVINKY
TÉMATA
NA OBZORU
AKTUÁLNÍ RECENZE
KINOVÝHLED
VIM
TRAILERY
OLDIES
GALERIE
VIDEO
MZ LIVE!
BLU-RAY
NOVÁ DVD
TIRÁŽ
FAQ
STATISTIKY
KONTAKT
Diskuzní fórum
KECÁRNA
KECÁRNA
FILMY
SERIÁLY
DOMÁCÍ KINO
BITVY
HRY
příspěvky
27061 - 27080
1
2
.
1353
1354
1355
.
7191
7192
Napsat
příspěvek
váš komentář
zrušit
zrušit
odeslat
Memphis
10.01.2022 08:08:45
reaguje na:
Vincent
815288
*:o*
815283
1
0
reagovat
Vincent
10.01.2022 04:52:48
Diskova Kronika
Bob Saget
815283
Bob Saget *?)*
Diskova Kronika
3
-1
reagují:
Memphis
reagovat
TedGeorge
09.01.2022 23:06:33
reaguje na:
DarkSith
Rozhodně před premiérou Avatara 2 a Karlova pokračování černobílejch pecek.
815273
Rozhodně před premiérou Avatara 2 a Karlova pokračování černobílejch pecek.
815271
2
0
reagují:
pepo
reagovat
DarkSith
09.01.2022 23:04:07
reaguje na:
TedGeorge
A kdy se toho dočkáme?
815271
A kdy se toho dočkáme? *:D* *:+*
815266
2
-1
reagují:
TedGeorge
reagovat
TedGeorge
09.01.2022 21:58:42
reaguje na:
DarkSith
Už nějaký pátek pracuju na TOP 50. Dvacet je málo.
815266
Už nějaký pátek pracuju na TOP 50. Dvacet je málo.
815265
5
-1
reagují:
DarkSith
reagovat
DarkSith
09.01.2022 21:58:11
reaguje na:
verbst
Třeba nám Ted napíše svou TOPku 20 nejoblíbenějších zrzek.
815265
Třeba nám Ted napíše svou TOPku 20 nejoblíbenějších zrzek. *:D*
815264
1
-1
reagují:
TedGeorge
reagovat
verbst
09.01.2022 21:53:33
reaguje na:
verbst
Tedova výzva - nedělní update
Posledních dvacet!
19980
815264
Posledních dvacet! 19980
Tedova výzva - nedělní update
815071
1
-1
reagují:
verbst
,
DarkSith
reagovat
Vincent
09.01.2022 15:33:58
reaguje na:
Ne__Ty
Bravo
815237
*:D* Bravo
815185
3
-1
reagovat
Milosh
09.01.2022 14:40:46
Kdo to tu zas ritualne ominuskoval? To uz je nemoc.
815232
Kdo to tu zas ritualne ominuskoval? To uz je nemoc.
6
-6
reagovat
hroubek
09.01.2022 11:56:47
reaguje na:
Ne__Ty
Tohle dobře pobavilo.
815211
Tohle dobře pobavilo.
815185
1
-1
reagovat
slord
09.01.2022 09:51:34
reaguje na:
Ne__Ty
to je top
815204
*:D**:D* to je top
815185
2
-1
reagovat
pepo
08.01.2022 23:18:45
reaguje na:
Ne__Ty
815189
*:D**:D**:D*
815185
3
-1
reagovat
(=LIFTY=)
08.01.2022 23:12:10
Jestli bude český remake Nobody, tak Lloydovu postavu si musí zahrát Felix.
815188
Jestli bude český remake Nobody, tak Lloydovu postavu si musí zahrát Felix.
4
-1
reagovat
Milosh
08.01.2022 23:09:35
reaguje na:
Ne__Ty
chčiju
815187
*:D**:D**:D* chčiju
815185
2
-1
reagovat
TedGeorge
08.01.2022 22:48:06
reaguje na:
Ne__Ty
815186
*:D*
815185
3
-1
reagovat
Ne__Ty
08.01.2022 22:40:37
Diskova kronika
DedGeorge
Miloshi, za to ta kniha nestála. :(
815185
[url=https://drive.google.com/file/d/12E59oeUkS1wqrKXqEaiwPBLa8mJ-y-80/view?usp=sharing]DedGeorge [/url]Miloshi, za to ta kniha nestála. :(
Diskova kronika
21
-3
reagují:
Vincent
,
hroubek
,
slord
,
pepo
,
Milosh
,
TedGeorge
reagovat
TedGeorge
08.01.2022 21:07:50
reaguje na:
Jardus
To stejný, co dělal Rambo v závěru páteho dílu.
Houpu se na křesle.
815179
To stejný, co dělal Rambo v závěru páteho dílu. Houpu se na křesle.
815178
2
-1
reagovat
Jardus
08.01.2022 20:59:52
reaguje na:
TedGeorge
A co děláš, že nemáš čas?
815178
A co děláš, že nemáš čas?
815172
4
0
reagují:
TedGeorge
reagovat
TedGeorge
08.01.2022 19:20:43
reaguje na:
Snipsley
Skrývám se před Miloshem a nemám čas psát diskuzní příspěvky.
815172
Skrývám se před Miloshem a nemám čas psát diskuzní příspěvky.
815171
9
-1
reagují:
Jardus
reagovat
Snipsley
08.01.2022 19:18:29
Hele není vám dnešní absence TedGeorge v diskuzích nějaká podezřelá
815171
Hele není vám dnešní absence TedGeorge v diskuzích nějaká podezřelá
4
-2
reagují:
TedGeorge
reagovat
Předchozí
1
2
3
.
1352
1353
1354
1355
1356
.
7190
7191
7192
Následující
TOP Diskuze
36
První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá
24
První dojmy: komiksovka Supergirl
22
Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea?
18
Supergirl: Recenze
16
Sláva: V.I.M.
12
Shrek 5: Teaser 2
11
Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
8
Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné?
6
Víkendový výplach #877 o Star Wars a Stranger Things
6
Do Karlových Varů míří Dustin Hoffman, Juliette Binoche nebo Harvey Keitel
Komentáře
Dantův rukopis: Recenze
Free_Soul
ale to obsazení je docela luxusní (Až na Butlera s nalepenejma fousama, vypadá jak taťka, co dělá Mikuláše). V zásadě mě trochu "jiný" filmy dost baví, mainstreamu jsem těžce překoukanej, ale to střídání barvy/čb... Nevím. Změny formátu mě v kině štvaly i u Interstellar. Ale doma tomu dám šanci.
Supergirl: Recenze
House5
Příběh o tom, že zlý záporák Krem otráví Kaře Zor-El psa Krypta a ta se vydá po jeho stopách, aby získala protijed, který Krem nosí kolem krku, dělá ze Supergirl snímek spadající do kategorie „komiksovka od Sony“.
Z tohoto souvětí jsem se až vyděsil a asi to vidět nechci nikdy teda 😅 🙈 Mně nenaskočily filmy od Sony, ale kategorie Ghost rider, Blade 3 apod.. Jestli tohle Gunna zaujalo natolik, aby právě Supergirl byla druhým filmem, tak se bojím, co bude z Clayface...
Supergirl: Recenze
saint3n
Kolikrát už jsem si říkal, že nemám čist komenty, než uvidím sám. Tak snad příště..
No, stejně se těším na Milly a taky ne tolik na Loba. Protože Velkej šéf by měl dostat erkový sólo, podobně jako Deadpool, to je teprve prostor, co Main Man potřebuje to rise and shine
Dantův rukopis: Recenze
Elerrina
Škoda, na tohle jsem se dost těšila. Issac se pro roli Danteho narodil a i ten nápad s kradením rukopisu nevypadal úplně marně, už dlouho tu něco podobného nebylo. Tak nic, no ...
Dantův rukopis: Recenze
speta.jr
Trailer vypadal jako slušná honipéřina, takže dobrý, že to Krauset prokoukl
Magická posedlost 2: Trailer
SplasenaSrnka
Tak ja tu budem za tú menšinu, pretože prvý diel pokladám za klasiku a "feel-good witch movie", ktorý si kľudne pozriem znovu každú jeseň a na dvojku sa ozaj teším :)
Osamělý vlk: Teaser
Flanker.27
Vypadá to překvapivě lépe než bych čekal.
První dojmy: komiksovka Supergirl
kfk
Ale SnyderCut je hrubej sestřih, za chvíli už ale konečně vyjde ta opravená verze. Snyder jen nedělal "boardroom decision" filmy.
Btw, to je hejt na šablony, ne na konkrétní stáje. To, že si Gunn a MCU jedou svoje šablony, to už je jejich věc.
AKTUALITY
Novinky
Témata
Na obzoru
RECENZE
Aktuální recenze
Kinovýhled
VIM
TRAILERY
Trailery
Oldies
DVD/BD
Blu-ray
Nová DVD
O MOVIEZONE
Tiráž
FAQ
Statistiky
Kontakt
Všeobecné podmínky
Nastavení souhlasu
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.
Kontakty:
Technická podpora
|
Redakce
Registrace
Přezdívka
E-mail
Přečetl jsem si
všeobecné podmínky
a souhlasím.
Registrovat se
Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
Zapomenuté heslo
E-mail
Zaslat instrukce emailem
Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit se
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:
Přihlásit se
cont
Registrace
Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
Komentovat a hodnotit filmy a trailery
Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
Vytvářet filmové blogy
Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se