Trojka prý dostatečně nevydělala (min ve své době), a tak R*, pro nějž to byl první díl, značku stopl. Zároveň to uzavíral i perfektní příběh.
Na druhou stranu návrat prostřednictvím prequelů, což dělala i sama hra, není nemožný. Zárověn to nemusí být žádná mega hra, a tak by jim vývoj nemusel zabrat 6 let.
Škoda, že se R* soustřeďuje jen na 2 značky.
reaguje na:
(=LIFTY=)
|
reagovat
|




