Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6401 - 6420 Napsat příspěvek
reaguje na: SteKi

FOR HONOR

Nebylo to dáno tím, že For Honor neměl dedikované servery?
687183
Nebylo to dáno tím, že For Honor neměl dedikované servery?
FOR HONOR
687101
0 0
reagovat

For Honor

Uz chapem preco tuto kokotinu nikto nehra.
687101
Uz chapem preco tuto kokotinu nikto nehra.
For Honor
1 0
reagují: Jamajcan
reagovat
reaguje na: Gonzi
Kingdom Come určitě nechci, ale vadí mi na tom ta arkádovost. Je to rychlý, ne moc přehledný, a nevyžaduje to příliš skillu. Kdybys vzal ovladač a začal s ním házet o zeď, tak pravděpodobně zabiješ všechny slabší enemáky a ještě ubereš polovinu hpček bossovi. Vem si Last of Us, tam je to sice spojený s tím survival tématem, ale každej boj si musíš dobře promyslet. Pak už je to taky svižný, a slabší nepřátelé ti taky příliš starostí nedělají, ale má to prostě logiku.

Radši bych Spideyho (ale i Batmana nebo LOTR), kde se bude víc vsázet na příběh a soubojový systém bude dávat smysl, než atraktivní značku s pár cool herníma vychytávkama, ale převážnou částí hry utopenou v bezduché mlátičce. Takový hry mě prostě nebaví. 

Ale to jsem jen já...
687100
Kingdom Come určitě nechci, ale vadí mi na tom ta arkádovost. Je to rychlý, ne moc přehledný, a nevyžaduje to příliš skillu. Kdybys vzal ovladač a začal s ním házet o zeď, tak pravděpodobně zabiješ všechny slabší enemáky a ještě ubereš polovinu hpček bossovi. Vem si Last of Us, tam je to sice spojený s tím survival tématem, ale každej boj si musíš dobře promyslet. Pak už je to taky svižný, a slabší nepřátelé ti taky příliš starostí nedělají, ale má to prostě logiku. Radši bych Spideyho (ale i Batmana nebo LOTR), kde se bude víc vsázet na příběh a soubojový systém bude dávat smysl, než atraktivní značku s pár cool herníma vychytávkama, ale převážnou částí hry utopenou v bezduché mlátičce. Takový hry mě prostě nebaví.  Ale to jsem jen já...
687096
0 -5
reagovat
reaguje na: Gonzi
Přesně. Jak jsem napsal, je to hrozně "rewarding". Cítíš se jako ten superhrdina.
687099
Přesně. Jak jsem napsal, je to hrozně "rewarding". Cítíš se jako ten superhrdina.
687096
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Já ti nevím. Chápu, že je arkham combat spíše z jednoduššího soudku, ale propůjčuje mi schopnost "batmanovské" likvidace enemáků a spidey s tím dělá to samé. Pokud bych měl sám nějak komplexně tu postavu ovládat, tak z toho vznikne Kingdom Come... Osobně mám dvě páčky a 8 tlačítek = chci combat udělaný tak, abych si určoval směr a "mód" (malý velký úder, blok, úskok...) a to, že postava pak sama dělá to, co jí její schopnosti propůjčují považuju naopak za geniální.

Jde o to, co chceš mít challenging - crowd control, typy enemáků, pozici v aréně atd? Nebo schopnost dát pěstí?
687096
Já ti nevím. Chápu, že je arkham combat spíše z jednoduššího soudku, ale propůjčuje mi schopnost "batmanovské" likvidace enemáků a spidey s tím dělá to samé. Pokud bych měl sám nějak komplexně tu postavu ovládat, tak z toho vznikne Kingdom Come... Osobně mám dvě páčky a 8 tlačítek = chci combat udělaný tak, abych si určoval směr a "mód" (malý velký úder, blok, úskok...) a to, že postava pak sama dělá to, co jí její schopnosti propůjčují považuju naopak za geniální. Jde o to, co chceš mít challenging - crowd control, typy enemáků, pozici v aréně atd? Nebo schopnost dát pěstí?
687055
4 0
reagují: do_Od, Godlike
reagovat
reaguje na: Kostěj
Na Oriho jsem úplně zapomněl, samozřejmě taky. Jen bych mohl dohrát toho původního.:D
687093
Na Oriho jsem úplně zapomněl, samozřejmě taky. Jen bych mohl dohrát toho původního.*:D*
687062
0 0
reagovat
Ty vole Nintendo sklamalo na škále ktorá sa ani nedá opísať
687084
Ty vole Nintendo sklamalo na škále ktorá sa ani nedá opísať
1 0
reagovat
Potesilo me i Unravel 2. Jednicka je jedna z nejkrásnějších her, co jsem kdy hral. Vizuál, hudba, myšlenka, hratelnost. :+
687073
Potesilo me i Unravel 2. Jednicka je jedna z nejkrásnějších her, co jsem kdy hral. Vizuál, hudba, myšlenka, hratelnost. *:+*
0 0
reagovat
Shadow of Mordor byl jako Arkham, ne naopak. A Arkham combat je skvělý, ale hlavně si nevím představit, co za styl combatu by v Spiderman hře fungoval a vypadal lépe.
687071
Shadow of Mordor byl jako Arkham, ne naopak. A Arkham combat je skvělý, ale hlavně si nevím představit, co za styl combatu by v Spiderman hře fungoval a vypadal lépe.
4 0
reagovat
reaguje na: Kostěj
Nejsi :) .. zrovna hraju starýho Oriho a je to veliká laskomina .. netušil jsem, že má být pokračování, takže ...:)):)):))
687063
Nejsi *:)* .. zrovna hraju starýho Oriho a je to veliká laskomina .. netušil jsem, že má být pokračování, takže ...*:))**:))**:))*
687062
1 0
reagovat

Tak jsem asi vadnej...

....protože já se nejvíc ze všeho těším na novýho Oriho 8)
687062
....protože já se nejvíc ze všeho těším na novýho Oriho *8)*
Tak jsem asi vadnej...
3 0
reagují: Godlike, Sigi
reagovat
reaguje na: Godlike
"Něco jako Shadow of Mordor / War"

Právě. Mordor jsem odinstaloval po deseti minutách hraní. :(

Jinak na Cyberpunk jsem úplně zapomněl, ale mám ho po boku TES6 - bude to doba, než si to zahrajeme.
687055
"Něco jako Shadow of Mordor / War" Právě. Mordor jsem odinstaloval po deseti minutách hraní. :( Jinak na Cyberpunk jsem úplně zapomněl, ale mám ho po boku TES6 - bude to doba, než si to zahrajeme.
687050
0 -2
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: do_Od
Nebavil tě arkhamovskej combat systém? Ani alespoň jednou (protože pak už byl poměrně repetetivní, přiznávám)? Bylo to strašně jednoduchý, ale velmi odměňující. Něco jako Shadow of Mordor / War.

1. The Last of Us Part 2
2. Cyberpunk 2077
3. The Elder Scrolls VI
4. Dlouho nic
5. Pořád dlouho nic
6. Fallout 76
7. The Division 2
8. Battlefield 5
9. Anthem
10. Devil May Cry 5
11. Metro Exodus
687050
Nebavil tě arkhamovskej combat systém? Ani alespoň jednou (protože pak už byl poměrně repetetivní, přiznávám)? Bylo to strašně jednoduchý, ale velmi odměňující. Něco jako Shadow of Mordor / War. 1. The Last of Us Part 2 2. Cyberpunk 2077 3. The Elder Scrolls VI 4. Dlouho nic 5. Pořád dlouho nic 6. Fallout 76 7. The Division 2 8. Battlefield 5 9. Anthem 10. Devil May Cry 5 11. Metro Exodus
687038
1 0
reagují: do_Od
reagovat
1. Ghost of Tsushima
2. TLoU 2
3. The Division 2

Normálně by byl na prvním místě Cyberpunk 2077, ale to je ještě sakra daleko.
687049
1. [url=https://www.gamesradar.com/ghost-of-tsushima-release-date-trailer-gameplay-news/]Ghost of Tsushima[/url] 2. TLoU 2 3. The Division 2 Normálně by byl na prvním místě Cyberpunk 2077, ale to je ještě sakra daleko.
1 0
reagovat
reaguje na: Jamajcan
1. The Last of Us Part 2
2. Days Gone
3. The Division 2

Spidey mě moc nepřitáhl tím gameplayem. Poletování je super, ale combat je arkhamovskej až běda a ten mě teda zrovna nenadchl. Jestli nebudou mega recenze vyhlašující luxusní příběh, tak asi vynechám.

Jinak TES6, ale to fakt potrvá pár let.
687038
1. The Last of Us Part 2 2. Days Gone 3. The Division 2 Spidey mě moc nepřitáhl tím gameplayem. Poletování je super, ale combat je arkhamovskej až běda a ten mě teda zrovna nenadchl. Jestli nebudou mega recenze vyhlašující luxusní příběh, tak asi vynechám. Jinak TES6, ale to fakt potrvá pár let.
687013
0 -1
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: kubqo
Ano, to by bylo zajímavé, ale v traileru jsem to neviděl :-) A malá továrna, která mi dělá munici? Co mi z toho? Pak tím vznikne klasická "střílečka monster", akorát s trochu jinak udělaným skilltree. Jako může to být cokoli, ale ten trailer začne záběry na pásy, pak na továrny, auto, vlak... vyloženě se snaží vykrádat Factorio. I podoba s tímto trailerem tam prostě je: link

Prostě vypadat to celé jinak, tak mi to přijde zajímavé, ale když i v tom jméně mají taky factory, tak z toho bohužel cítím jen parazitování.
687037
Ano, to by bylo zajímavé, ale v traileru jsem to neviděl :-) A malá továrna, která mi dělá munici? Co mi z toho? Pak tím vznikne klasická "střílečka monster", akorát s trochu jinak udělaným skilltree. Jako může to být cokoli, ale ten trailer začne záběry na pásy, pak na továrny, auto, vlak... vyloženě se snaží vykrádat Factorio. I podoba s tímto trailerem tam prostě je: https://www.youtube.com/watch?v=DR01YdFtWFI Prostě vypadat to celé jinak, tak mi to přijde zajímavé, ale když i v tom jméně mají taky factory, tak z toho bohužel cítím jen parazitování.
687034
0 0
reagovat
reaguje na: Gonzi

Satisfactory

Myslím že ich úmyslom je ich urobiť tie konštrukcie menšie (oproti Factoriu) práve kvôli tej neprehľadnosťi a naopak trochu viac sa sústrediť na innteraktivitu samotného hráča.
687034
Myslím že ich úmyslom je ich urobiť tie konštrukcie menšie (oproti Factoriu) práve kvôli tej neprehľadnosťi a naopak trochu viac sa sústrediť na innteraktivitu samotného hráča.
Satisfactory
687024
0 0
reagují: Gonzi
reagovat

DOOM ETERNAL

To se nikdo netěší na dalšího Důma?
687026
To se nikdo netěší na dalšího Důma?
DOOM ETERNAL
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
pedro: čekám, že tam bude nějaký autoaim, protože když např střílí do té pánve, tak vše letí do enemáků nalevo a napravo. Což by znamenalo, že hráč by mohl ovládat kdy a kam hrdina skočí, že do něčeho kopne atd. (a možná vybírá směr palby) tak akorát na to, aby se cítil jako gunkata bůh, ale pořád měl co dělat.

Satisfactory je teda strašné. Taková trapná vykrádačka. Factorio ve 3D bych si klidně dal, hlavně kvůli gunplay části, ale tohle vypadá jako ripoff a nevěřím tomu, že ty megatovárny tam budou fungovat a) strategický pohled se na to hodí více b) už ve factoriu není problém, aby se to sekalo c) cítím z toho ripoff, takže nevěřím, že je to "opravdu nadaný tým".

Jamajcan: Beyond Good and Evil 2 je pro mě nejvíce zajímavou věcí z E3. Má to obrovský potenciál být "jiné", ve smyslu opravdu jiného herního zážitku/světa, než na co jsme doposud zvyklí.
687024
pedro: čekám, že tam bude nějaký autoaim, protože když např střílí do té pánve, tak vše letí do enemáků nalevo a napravo. Což by znamenalo, že hráč by mohl ovládat kdy a kam hrdina skočí, že do něčeho kopne atd. (a možná vybírá směr palby) tak akorát na to, aby se cítil jako gunkata bůh, ale pořád měl co dělat. Satisfactory je teda strašné. Taková trapná vykrádačka. Factorio ve 3D bych si klidně dal, hlavně kvůli gunplay části, ale tohle vypadá jako ripoff a nevěřím tomu, že ty megatovárny tam budou fungovat a) strategický pohled se na to hodí více b) už ve factoriu není problém, aby se to sekalo c) cítím z toho ripoff, takže nevěřím, že je to "opravdu nadaný tým". [b]Jamajcan[/b]: Beyond Good and Evil 2 je pro mě nejvíce zajímavou věcí z E3. Má to obrovský potenciál být "jiné", ve smyslu opravdu jiného herního zážitku/světa, než na co jsme doposud zvyklí.
687009
0 0
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: Jamajcan
Asi tak :+
687021
Asi tak *:+*
687020
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se