Škoda že tam byly zbraně a že toho tolik bylo předvídatelně naskriptovaného (a že ten příběh byl až tak moc kopií filmu...) - takhle jsem si parádně užil tu jednu úroveň z víceméně počátku hry, a pak dostal plamenomet a další zbraně a už nebyl důvod se něčeho bát a vlastně se i moc plížit. Vetřelec častěji utíkal přede mnou než já před ním, o těch hloupých robotech ani nemluvě.
Ale fakt rád bych si to jednou zahrál ve VR. To prostředí je tam zpracované nádherně.
reaguje na:
connor
|
reagovat
|




Ja ako casual hráč takéto hry milujem. Sú to hry prístupné okamžite každému. Proste sadneš a hráš. Nemusíš skúmať a učiť sa nejaké zložité herné mechaniky. Ak si nehral, skús aj The Lost Legacy. Imho je to rovnako dobré ako predošlé diely.