Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6441 - 6460 Napsat příspěvek
Mňa teda veľmi milo prekvapil Dying Light 2 ako dobre a zaujímavo to vyzerá. 
Potom určite Cyberpunk, nová Lara, Metro Exodus a Ori (aj keď som pri jednotke skoro dostal infarkt ale moc sa na to teším. :) )
686902
Mňa teda veľmi milo prekvapil Dying Light 2 ako dobre a zaujímavo to vyzerá.  Potom určite Cyberpunk, nová Lara, Metro Exodus a Ori (aj keď som pri jednotke skoro dostal infarkt ale moc sa na to teším. :) )
1 0
reagovat
Metro Exodus, Shadow of Tomb Raider, Ori and the Will of the Wisps, Sekiro, DMC5, Dying Light 2, Cyberpunk 2077.
686897
Metro Exodus, Shadow of Tomb Raider, Ori and the Will of the Wisps, Sekiro, DMC5, Dying Light 2, Cyberpunk 2077.
0 0
reagovat
Cyberpunk pěkný, ale tam se nedalo snad ani nic jiného čekat.

Anthem taky absolutně nevěřím.

Division 2 mi přijde jako větší jistota, jen to bude chtít více detailů.

Sekiro Shadows Die Twice vypadá dost zajímavě.

Snad se Sony taky vytáhne jako Microsoft. Ještě, že snad bude všechno i na PC, protože jinak bych si musel koupit i Xbox.
686896
[b]Cyberpunk[/b] pěkný, ale tam se nedalo snad ani nic jiného čekat. [b]Anthem [/b]taky absolutně nevěřím. [b]Division 2 [/b]mi přijde jako větší jistota, jen to bude chtít více detailů. [b]Sekiro Shadows Die Twice [/b]vypadá dost zajímavě. Snad se Sony taky vytáhne jako Microsoft. Ještě, že snad bude všechno i na PC, protože jinak bych si musel koupit i Xbox.
3 0
reagovat
Akože oznámili toho hodne, niektoré veci som ani nečakal napr. TES VI, to som len otvoril papuľku a slintal blahom :)) aj keď vlastne nič neukázali a podľa všetkého čo hovorili to bude ďaleká budúcnosť, ale nevadí, mne stačí len vedieť že na tom makajú a som spokojný ;) Microsoft a Bethesda tento rok pecka a to som si hovoril že Bethesdu nejako prezívam :D dostali ma.
686886
Akože oznámili toho hodne, niektoré veci som ani nečakal napr. TES VI, to som len otvoril papuľku a slintal blahom *:))* aj keď vlastne nič neukázali a podľa všetkého čo hovorili to bude ďaleká budúcnosť, ale nevadí, mne stačí len vedieť že na tom makajú a som spokojný *;)* Microsoft a Bethesda tento rok pecka a to som si hovoril že Bethesdu nejako prezívam *:D* dostali ma.
0 0
reagovat
Doom & Cyberpunk, výborně :-). Těším se i na TES6, ale spíš v takovým tom pobaveně fascinovaným stylu: jsem zvědavej, co všechno poserou tentokrát 8)
686881
Doom & Cyberpunk, výborně :-). Těším se i na TES6, ale spíš v takovým tom pobaveně fascinovaným stylu: jsem zvědavej, co všechno poserou tentokrát *8)*
1 0
reagovat
Microsoft si na stôl bez cenzúry vyložil svoj BBC a začal si ho hladkať. Problém s málo 1st-party titulov na túto jeseň ešte nevyriešili, ale tými akvizíciami sú na pol ceste.
686880
Microsoft si na stôl bez cenzúry vyložil svoj BBC a začal si ho hladkať. Problém s málo 1st-party titulov na túto jeseň ešte nevyriešili, ale tými akvizíciami sú na pol ceste.
0 0
reagovat
reaguje na: Axis
I see you are man of culture as well.

Jinak ještě je potvrzen Big Hero Six a Ratatouille.

Už chybí jen Darth Vader.
686879
I see you are man of culture as well. Jinak ještě je potvrzen Big Hero Six a Ratatouille. Už chybí jen Darth Vader.
686876
1 0
reagovat

Kingdom Hearts III

Paráda...:+:+:+ A to jsem si včera osvěžil Herkula ;)
686876
Paráda...*:+**:+**:+* A to jsem si včera osvěžil Herkula *;)*
Kingdom Hearts III
1 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
The Elder Scrolls VI – Official E3 Announcement Teaser

Ustříkl jsem si.

Doom Eternal

Stříkám ještě víc.

Devil May Cry 5 Trailer

Mmmmmm....

Sekiro: Shadows Die Twice Official Reveal Trailer

Čekal jsem, že From Studios ukáže druhý Bloodborne, ale budiž.

Kingdom Hearts III Trailer

YEEEEEEEEEES! 14 let čekání u konce! Ledové království, Na vlásku, Raubíř Ralf, Toy Story a další. Omdlel jsem.
686869
[url=https://www.youtube.com/watch?v=OkFdqqyI8y4]The Elder Scrolls VI – Official E3 Announcement Teaser [/url] Ustříkl jsem si. [url=https://www.youtube.com/watch?v=_oVwrpfo_QA]Doom Eternal[/url] Stříkám ještě víc. [url=https://www.youtube.com/watch?v=_-h4F5OXl5Q]Devil May Cry 5 Trailer[/url] Mmmmmm.... [url=https://www.youtube.com/watch?v=uP8lFi_BibY]Sekiro: Shadows Die Twice Official Reveal Trailer [/url] Čekal jsem, že From Studios ukáže druhý Bloodborne, ale budiž. [url=https://www.youtube.com/watch?v=AP18Y5d6_bQ]Kingdom Hearts III Trailer[/url] YEEEEEEEEEES! 14 let čekání u konce! Ledové království, Na vlásku, Raubíř Ralf, Toy Story a další. Omdlel jsem.
3 0
reagovat
reaguje na: do_Od
"calling it now", "naštěstí vůbec nezajímá", blah blah - way to kill the mood.:(:D
Já od Anthemu taky třeba nemám vysoký očekávání, ale jde o tu jiskru, kterou tahle E3 zatím má a dokázala ve mě zažehnout. The Last of Us 2 je jasná věc, to bude největší událost.  
686867
"calling it now", "naštěstí vůbec nezajímá", blah blah - way to kill the mood.*:(**:D* Já od Anthemu taky třeba nemám vysoký očekávání, ale jde o tu jiskru, kterou tahle E3 zatím má a dokázala ve mě zažehnout. The Last of Us 2 je jasná věc, to bude největší událost.  
686864
0 0
reagovat
Anthem bude sra*ka, calling it now. Cyberpunk naopak vypadá božsky! Division 2 uvidím podle reakcí, zatím mě to ale láká víc jak ten reskin AC Origins v Řecku. Nejvíc se těším až ukážou The Last of Us 2 8) A na Days Gone už se taky nemůžu dočkat. Fallout, BF: Fortnite atd. mě naštěstí vůbec nezajímá. Ještě by to chtělo nějaký opravdový rpg jako třeba další Elder Scrolls a byl bych spokojenej. 
686864
Anthem bude sra*ka, calling it now. Cyberpunk naopak vypadá božsky! Division 2 uvidím podle reakcí, zatím mě to ale láká víc jak ten reskin AC Origins v Řecku. Nejvíc se těším až ukážou The Last of Us 2 *8)* A na Days Gone už se taky nemůžu dočkat. Fallout, BF: Fortnite atd. mě naštěstí vůbec nezajímá. Ještě by to chtělo nějaký opravdový rpg jako třeba další Elder Scrolls a byl bych spokojenej. 
1 -2
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: Gonzi
Neskutečný, jsem regulérně vytek. Je mi zase 15. Tenhle trailer ve mně vzbudil tolik nadšení a očekávání, jako už nic dlouho ne. Tak moc, že se těším i na ty další kousky jako  Anthem, Divison 2, Battlefield 5, Devil May Cry 5, Fallout 76, Metro: Exodus, Halo: Infinite. Just fucking give me all at once please.
686862
Neskutečný, jsem regulérně vytek. Je mi zase 15. Tenhle trailer ve mně vzbudil tolik nadšení a očekávání, jako už nic dlouho ne. Tak moc, že se těším i na ty další kousky jako  Anthem, Divison 2, Battlefield 5, Devil May Cry 5, Fallout 76, Metro: Exodus, Halo: Infinite. Just fucking give me all at once please.
686861
1 0
reagovat

E3 Mrkvosoft

říkám si, že jsem na to asi starý, že už to vnímám spíše jako ztrátu času (forza 4 mě pořád dokázala nadchnout). V tom se začali loučit. Tak
se kurva uvádí trailer. link
686861
říkám si, že jsem na to asi starý, že už to vnímám spíše jako ztrátu času (forza 4 mě pořád dokázala nadchnout). V tom se začali loučit. Tak se kurva uvádí trailer. https://www.youtube.com/watch?v=mFH0mpLVMDY
E3 Mrkvosoft
2 0
reagují: Godlike
reagovat

Detroit

Vyborna zalezitost. Tlieskam. V podstate som nakoniec spokojny so zaverom, najviac sa mi darilo s Markusom, okamzite som sa stal vodca celej skupiny a mierovou cestou som nam ziskal slobodu, akurat North zomrela pocas uteku z lode. S Karou mi to dopadlo tiez v pohode, dokonca moj zaver s nou malo vraj len 11% hracov z celeho sveta. Prezila kara aj alice a Luther zomrel az na konci pocas uteku tesne pred cielom.  
No a nakoniec aj s Connorom to skoncilo dobre, co dobre, vyborne vzhladom na to co som s nim robil :D zomrel 3 krat, z toho raz ma zabil hank, ten ma mimochodom  neznasal cely cas, cele vysetrovanie som totalne dojebal, ale nakoniec zachranil cely zaver tym ze oslobodil tisice androidov. 
Asi si to dam este raz a skusim ist cestou nasilia :D
686812
Vyborna zalezitost. Tlieskam. V podstate som nakoniec spokojny so zaverom, najviac sa mi darilo s Markusom, okamzite som sa stal vodca celej skupiny a mierovou cestou som nam ziskal slobodu, akurat North zomrela pocas uteku z lode. S Karou mi to dopadlo tiez v pohode, dokonca moj zaver s nou malo vraj len 11% hracov z celeho sveta. Prezila kara aj alice a Luther zomrel az na konci pocas uteku tesne pred cielom.   No a nakoniec aj s Connorom to skoncilo dobre, co dobre, vyborne vzhladom na to co som s nim robil *:D* zomrel 3 krat, z toho raz ma zabil hank, ten ma mimochodom  neznasal cely cas, cele vysetrovanie som totalne dojebal, ale nakoniec zachranil cely zaver tym ze oslobodil tisice androidov.  Asi si to dam este raz a skusim ist cestou nasilia *:D*
Detroit
1 0
reagovat
Snad poriesa hackerov, v dvojke ich je kopa.
686772
Snad poriesa hackerov, v dvojke ich je kopa.
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Nie, bolo to potvrdené ri akvizícii EA
686770
[url=https://www.polygon.com/2017/11/9/16631136/ea-acquires-respawn-entertainment-titanfall-star-wars]Nie[/url], bolo to potvrdené ri akvizícii EA
686768
0 0
reagovat
reaguje na: kubqo
To jsou zatím jen spekulace ne? 
686768
To jsou zatím jen spekulace ne? 
686758
0 0
reagují: kubqo
reagovat
reaguje na: Vardant
robia na dvoch hrách, a tou druhou bolo potvrdené Titanfall 3
686758
robia na dvoch hrách, a tou druhou bolo potvrdené Titanfall 3
686755
0 0
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Těžko, Respawn dělá na Star Wars Jedi: Fallen Order
686755
Těžko, Respawn dělá na Star Wars Jedi: Fallen Order
686751
0 0
reagují: kubqo
reagovat
Dufam v Titanfall 3
686751
Dufam v Titanfall 3
0 0
reagují: Vardant
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se