Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6461 - 6480 Napsat příspěvek
reaguje na: SteKi
Tak hraj Fortnite.:D
686749
Tak hraj Fortnite.*:D*
686727
0 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Já se na to hrozně těším, ale bojím se, že to dopadne jako Destiny a Division. Tedy ne moc dobře. Ale dneska Steampunk hype!
686748
Já se na to hrozně těším, ale bojím se, že to dopadne jako Destiny a Division. Tedy ne moc dobře. Ale dneska Steampunk hype!
686744
1 0
reagovat

Anthem

686744
[url=https://www.youtube.com/watch?v=kR2Lu8bkoSg]To zapadne[/url]
Anthem
0 0
reagují: Godlike
reagovat
Ty jo, mel bych si zahrat jednicku... 
686735
Ty jo, mel bych si zahrat jednicku... 
0 0
reagovat
Unravel 2 zatím to nejlepší:D
686729
Unravel 2 zatím to nejlepší*:D*
0 0
reagovat

Nové Star Wars

Super, tak příští rok EA vydá nový Star Wars a opět to bude zasazený mezi děj hlavních epizod. Protože proč se vydat do toho NEKONEČNA dalších období a světů, když můžeme testovat nervy fanoušků roztahováním filmové ságy, která už teď sotva drží pohromadě díky novým filmům. Začátek E3 a už teď jsem maximálně otrávenej. :(
686728
Super, tak příští rok EA vydá [url=https://www.polygon.com/e3/2018/6/9/17443230/respawn-star-wars-jedi-fallen-order-release-date-ea-play]nový Star War[/url]s a opět to bude zasazený mezi děj hlavních epizod. Protože proč se vydat do toho NEKONEČNA dalších období a světů, když můžeme testovat nervy fanoušků roztahováním filmové ságy, která už teď sotva drží pohromadě díky novým filmům. Začátek E3 a už teď jsem maximálně otrávenej. *:(*
Nové Star Wars
3 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Nevylucujem, ze to bude zabavne, ale zabugovano zalagovany PUBG ma tak znechutil, ze automaticky to povazujem ako nieco negativne. A to nehovorim o tom, ze je ten royale doslova uz vsade.
686727
Nevylucujem, ze to bude zabavne, ale zabugovano zalagovany PUBG ma tak znechutil, ze automaticky to povazujem ako nieco negativne. A to nehovorim o tom, ze je ten royale doslova uz vsade.
686726
0 0
reagují: Godlike
reagovat
reaguje na: SteKi
Imho tohle by mohl být první Royale, který mě bude bavit. Ten vymakaný gameplay Battlefieldu nebo CoD těm ostatním dost chybí.
686726
Imho tohle by mohl být první Royale, který mě bude bavit. Ten vymakaný gameplay Battlefieldu nebo CoD těm ostatním dost chybí.
686725
0 0
reagují: SteKi
reagovat
No a dostanete nieco omnoho lepsie, Battlefield Royale.... :D:D:D:D :-
686725
No a dostanete nieco omnoho lepsie, Battlefield Royale.... *:D**:D**:D**:D* *:-*
0 0
reagují: Snipsley
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Pôvodný MoH? Och, ani nehovor, legenda ;):+
686724
Pôvodný MoH? Och, ani nehovor, legenda *;)**:+*
686723
0 0
reagovat
Jsem zvědavý na ten Anthem, co z toho vyleze.
Ale kdyby EA oznámila remake původního Medal of Honor z PS1, tak spokojeně zachrochtám.
686723
Jsem zvědavý na ten Anthem, co z toho vyleze. Ale kdyby EA oznámila remake původního Medal of Honor z PS1, tak spokojeně zachrochtám.
0 0
reagují: FallenMaia
reagovat
reaguje na: Snipsley
Hraje se hlavne Super Major v Dotě, ale tohle je docela taky sranda musím říct, moc tomu nerozumim.
686722
Hraje se hlavne Super Major v Dotě, ale tohle je docela taky sranda musím říct, moc tomu nerozumim.
686717
0 0
reagovat
Ja sa inak celkom teším aj na Anthem, nejaký nový trailer, na minulej E3 to nevyzeralo zle, uvidíme.
686721
Ja sa inak celkom teším aj na Anthem, nejaký nový trailer, na minulej E3 to nevyzeralo zle, uvidíme.
0 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Súhlas ;):+
686720
Súhlas *;)**:+*
686718
0 0
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Na nějaké solidní překvapení :D
686718
Na nějaké solidní překvapení *:D*
686716
1 0
reagují: FallenMaia
reagovat

Rocket League

Tento víkend je ofiko světový šampionát v Londýně a je super to sledovat. Za chvíli se hraje už poslední dnešní zápas, ale zítra je finále. Perfektní přehled zápasů je zde
686717
Tento víkend je ofiko světový šampionát v Londýně a je [url=https://www.twitch.tv/rocketleague]super to sledovat[/url]. Za chvíli se hraje už poslední dnešní zápas, ale zítra je finále. Perfektní přehled zápasů je [url=https://liquipedia.net/rocketleague/Rocket_League_Championship_Series/Season_5]zde[/url]. 
Rocket League
0 0
reagují: Godlike
reagovat
Hoši dneska E3, EA konferencia, na čo sa najviac tešíte? :)
686716
Hoši dneska E3, EA konferencia, na čo sa najviac tešíte? *:)*
0 0
reagují: Snipsley
reagovat
Spider-man bude mit ceskou lokalizaci:+ 
686685
Spider-man bude mit ceskou lokalizaci*:+* 
5 0
reagovat
Taková kokotina co předvedli s kalibrací nový sezony v Dotě. Se u toho tiltim ještě víc, když to stojí tolik.:D
686602
Taková kokotina co předvedli s kalibrací nový sezony v Dotě. Se u toho tiltim ještě víc, když to stojí tolik.*:D*
0 0
reagovat
reaguje na: departed

BATTLE ROYALY

Pravdu díš, bratře. Za chvíli si budeme za skutečnou  měnu kupovat i auta do Need for Speed.
686597
Pravdu díš, bratře. Za chvíli si budeme za skutečnou  měnu kupovat i auta do Need for Speed.
BATTLE ROYALY
685580
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se