Hra je zadarmo, avšak v hre sú tzv. mikrotranzakcie, ktoré však našťastie nie sú také vlezlé ako v iných prípadoch. Ja som si kúpil štartovaci balíček za 5 eur a neoľutoval som, okrem goldov a surovím je v tom hlavne strieborný meč, v základe máte iba oceľovýa ceny sú tam vysoké a goldy sa získavajú pomaly. Toľko k stručnému opisu hry.Nemám rád fakticky bezcieľne grindenie, čo je pre mňa bohužiaľ s výnimkou robenia Qtov v súčasnosti content v tejto hre. Samotné Qty sú celkom fajn, väčšina z nich na seba nadväzuje, okrem toho že musíte prísť na nejaké miesto, tak vo viacerých prípadoch musíte prísť napr. pri západe slnka alebo pri úsvite, či dokonca pri splne mesiaca. Hra je tak naviazaná na počasie vo Vašom okolí, aj samotné grindenie je v tomto prípade týmto okorenené, nakoľko niektoré príšery sa ukážu iba cez deň, iné len v noci, iné zasa len za dažďa a pod., čo je pre mňa veľké plus. V Qtoch tiež občas riešite dilemy tak ako v PC hrách, ale tu na Vás nemajú taký veľký dopad, ale každopádne tento prvok poteší. Problém je, že tých Qtov je málo, cca 12, mne už chýba len jeden a potom si dám pauzu kým nezačne ďalšia sezóna a nepribudnú okrem iného aj nové Qty (čo som sa teda dočítal, že by malo tak byť). Absentuje tiež multiplayer, napr. zabíjanie príšer viacerými hráčmi naraz, či klasické PvP. V hre tiež nie sú žiadne "ľudské príšery" napr. bandity a pod.
Celkové hodnotenie je pre mňa 7,5/10 a palec hore, táto hra má v sebe potenciál, ktorý dúfam, že tvorcovia časom lepšie vyťažia, uvítal by som viac Qtov v rámci sezóny, kompaktnejší príbeh, zatiaľ toto však vidím ako solidný rozjazd.



