Tak potom se vracím k té poznámce, že uvádět v původním příspěvku cokoliv o vzdálenosti je plně irelevantní a bylo naprosto zbytečné uvádět, že kvůli volbám jsi nucen takovou dálku absolvovat.
Dál se nemám potřebu o tom bavit, protože nikdo z nás nemá recept na to, aby lidé šli k volbám. Možná by pomohl recept "něco za něco", kdy primitivní část populace musí za svoji činnost vůči společnosti obdržet něco materiálního.
reaguje na:
The Joker
|
reagovat
|
ale pozeral som to AMC a to je asi to čo som hľadal. Díky 



