Jj, Lincoln square je „Nolanovo kino“, kde si dělal závěrečné finální projekce svých posledních fláků (minimálně v tom IMAXu, největší plátno na severní polokouli, jestli to stále ještě platí)…
Nevím jak imf, který to má šanci potvrdit/vyvrátit, ale lístky jsou tam do něj prý dost drahé i na NYC a v době očekávané premiéry jsou dlouho dopředu celá představení vyprodaná.
reaguje na:
SteKi
|
reagovat
|
ale pozeral som to AMC a to je asi to čo som hľadal. Díky 



