reaguje na:
Muf
Pokud se nekdo nenaockoval do ted, tak uz s nim nehnes... Tuplem u lidi v jistem veku a dal. S tim muzou panacci sasovat ted pred volbami, ale faktem je ze nejake % populace chce vse lecit slivovici, veri radeji hloupostem nez faktum nebo je vselijak "zneuznanych". Kazdy den se pise o podelech by americky vojak/doktor, jihoamericky herec atd., trva to uz mesice a mesice a deje se to porad, protoze lidska blbost je proste neunavitelna. Stejne jako schopnost tvorby vlastni reality. :)
|
reagují:
Muf
|
reagovat
|
Jestli to myslíš vážně, tak místo nabízení respirátoru lidem donut 400000 neočkovaných důchodců ať se naočkují, to je ten hlavní problém...


Nemáte niekto osobnú skúsenosť alebo skrátka vedomosť, ktoré kino je tam vyslovene najlepšie? Myslím technicky. Najlepší obraz, najlepší zvuk, proste topka.
