reaguje na:
The Joker
No nechteji, ale oni jsou ten hlavní problém, prostě bych jim naparil spoluúčast v případě problemu 1000% jsi v rizikové skupine a nenaockujes se? (pokud tomu nebrání nějaký zásadní zdravotní problém) Posloucháš dementní propagandu SPD a idiotů z Volného bloku? je to tvoje chyba a nazdar, lůžko i veškeré výdaje s tim spojené si zaplatis.
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|


Jestli to myslíš vážně, tak místo nabízení respirátoru lidem donut 400000 neočkovaných důchodců ať se naočkují, to je ten hlavní problém...


