Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 28641 - 28660 Napsat příspěvek

ComicZone

Nemám teď úplně jednoduché období, tak mi přítelkyně přinesla začátek nově vycházející kolekce Batmana od Deagostini. Udělalo mi to radost a společně jsme předplatili i zbytek. Celkem má být asi 80 sešitů, jsou tam kousky jako Kameňák nebo Soví tribunál, alespoň co jsem se zatím díval. Dohromady to dá na poličce hezký obrázek. První dva díly jsou Rok nula, které jsem ještě nečetl, tak se těším. Dohromady to vyjde celkem draho, ale žádnou podobnou sbírku nemám a Batman je asi můj nejoblíbenější komiksový hrdina. Vždycky jsem říkal, že můj první komiksový komplet jednou bude Preacher od Ennise, což je moje vůbec nejoblíbenější sága. Ale nakonec to bude tedy Batman.)
802622
Nemám teď úplně jednoduché období, tak mi přítelkyně přinesla začátek nově vycházející [url=https://www.deagostini.com/cz/produkty/batman/VD3692000000/]kolekce[/url] Batmana od Deagostini. Udělalo mi to radost a společně jsme předplatili i zbytek. Celkem má být asi 80 sešitů, jsou tam kousky jako Kameňák nebo Soví tribunál, alespoň co jsem se zatím díval. Dohromady to dá na poličce hezký obrázek. První dva díly jsou Rok nula, které jsem ještě nečetl, tak se těším. Dohromady to vyjde celkem draho, ale žádnou podobnou sbírku nemám a Batman je asi můj nejoblíbenější komiksový hrdina. Vždycky jsem říkal, že můj první komiksový komplet jednou bude Preacher od Ennise, což je moje vůbec nejoblíbenější sága. Ale nakonec to bude tedy Batman.)
ComicZone
7 0
reagují: (=LIFTY=), hroubek
reagovat
:(

"A kdy budeme moct zapálit pochodně?"
802610
:( "A kdy budeme moct zapálit pochodně?"
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
:(
802596
:(
802592
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To snad ne! :(

Jezisi to je buh. Nechci psat byl :(
802593
To snad ne! :( Jezisi to je buh. Nechci psat byl :(
802592
3 0
reagovat

Diskova kronika

Zemřel  Norm Macdonald, jeden z nejvtipnějších lidí ze Saturday Night Life. ach jo :(
802592
Zemřel  Norm Macdonald, jeden z nejvtipnějších lidí ze Saturday Night Life. ach jo :(
Diskova kronika
3 0
reagují: Memphis, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Cinefil
Len aby mu to nevybuchlo pod nohami
802590
Len aby mu to nevybuchlo pod nohami
802575
1 -1
reagovat
Tak Nolan se usadil v Universalu. Snad pro ně v nejbližší době natočí nějakou bombu. :D:+
802575
Tak Nolan se usadil v Universalu. Snad pro ně v nejbližší době natočí nějakou bombu. *:D**:+*
8 -1
reagují: Attikus
reagovat
reaguje na: Gonzi
Jinak jak říkal SteKi, že při Practice se člověk dozví od komentátorů taky inside info nebo třeba zajímavosti o trati, tak v tom jsou určitě super, ale já je časem přestal sledovat protože to jsou minimálně 3 hodiny extra a kolikrát se to nedá zvládnout.
Na F1TV jsou pro practice vždycky pár hodin po skončení sestříhány highlighty cca na 10 minut a to pro představu stačí - a pro news a zákulisí používám appku/web Formula 1 a taky doporučuju youtube kanál Formula World, kde autor několikrát týdně shromažďuje novinky do cca 4minutových videí.
802486
Jinak jak říkal SteKi, že při Practice se člověk dozví od komentátorů taky inside info nebo třeba zajímavosti o trati, tak v tom jsou určitě super, ale já je časem přestal sledovat protože to jsou minimálně 3 hodiny extra a kolikrát se to nedá zvládnout. Na F1TV jsou pro practice vždycky pár hodin po skončení sestříhány highlighty cca na 10 minut a to pro představu stačí - a pro news a zákulisí používám appku/web Formula 1 a taky doporučuju youtube kanál Formula World, kde autor několikrát týdně shromažďuje novinky do cca 4minutových videí.
802485
2 -2
reagovat
Díky. Zkusil jsem to F1 TV, zatím mě to nezruinovalo a uvidím jak mě to bude bavit :+
802485
Díky. Zkusil jsem to F1 TV, zatím mě to nezruinovalo a uvidím jak mě to bude bavit *:+*
4 -1
reagují: earthworm
reagovat
Já to říkám pořád... Kdyby byli Horkýže slíže z Česka, tak by nebyli tak vtipní8)
802484
Já to říkám pořád... Kdyby byli Horkýže slíže z Česka, tak by nebyli tak vtipní*8)*
5 0
reagovat
reaguje na: studo
Slovenština je na tohle strašně krásnej jazyk :D:D
802473
Slovenština je na tohle strašně krásnej jazyk *:D**:D*
802464
2 -1
reagovat
Duro robi boziu sluzbu :D chvala mu
802464
Duro robi [url=https://www.facebook.com/Dailymale.sk/photos/a.439360702757111/5380066585353140/]boziu sluzbu[/url] *:D* chvala mu
18 -5
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: do_Od
F1 TV má vždycky před sezónou slevu cca 20% nebo za kolik jsem to kupoval.
802459
F1 TV má vždycky před sezónou slevu cca 20% nebo za kolik jsem to kupoval.
802453
1 -1
reagovat
Jak píše Vardant, je tam záznam, je to online (na televizi nemám appku, takže musím bohužel koukat jen na kompu/telefonu) a je tam kromě Sport 2 ještě kupa dalších programů, včetně např. NatGeo. Akorát to prostě nevyužívám, takže poměr cena/výkon je v tomhle pro mě tragickej. Bohužel jsem jinou variantu nenašel (jestli bude F1 TV levnější tak to prubnu příští rok).
802453
Jak píše Vardant, je tam záznam, je to online (na televizi nemám appku, takže musím bohužel koukat jen na kompu/telefonu) a je tam kromě Sport 2 ještě kupa dalších programů, včetně např. NatGeo. Akorát to prostě nevyužívám, takže poměr cena/výkon je v tomhle pro mě tragickej. Bohužel jsem jinou variantu nenašel (jestli bude F1 TV levnější tak to prubnu příští rok).
2 -1
reagují: Vardant
reagovat
reaguje na: Gonzi
Skylink má i záznam. Ale já si platím F1 TV, daleko lepší kvalita.
802444
Skylink má i záznam. Ale já si platím F1 TV, daleko lepší kvalita.
802427
1 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
.... Ja som ta zle pochopil. Myslel som, že to myslíš tak, že aj by si to pozeral ale nebaví ta pozerať celé závody a ani tie zostrihy, tak som myslel, že sa snažíš pozerať len závody a preto ta to nebaví. :D pardon 
802428
.... Ja som ta zle pochopil. Myslel som, že to myslíš tak, že aj by si to pozeral ale nebaví ta pozerať celé závody a ani tie zostrihy, tak som myslel, že sa snažíš pozerať len závody a preto ta to nebaví. *:D* pardon 
802427
1 -1
reagovat
reaguje na: SteKi
Ale však jo, to je ta pointa, bych se chtěl dívat (aka ne číst) na celé to dění a moc nevím jak. Ideální formát by byla tak hoďka, dvě na závod (kdy do závodu počítám i kvalifikaci apod).
do_Od: Když už ten Skylink platíš, má to i nějakou online verzi, možnost přehrávání zpětně apod? Nebo je to "jen televize"?
802427
Ale však jo, to je ta pointa, bych se chtěl dívat (aka ne číst) na celé to dění a moc nevím jak. Ideální formát by byla tak hoďka, dvě na závod (kdy do závodu počítám i kvalifikaci apod). [b]do_Od:[/b] Když už ten Skylink platíš, má to i nějakou online verzi, možnost přehrávání zpětně apod? Nebo je to "jen televize"?
802419
1 -1
reagují: Vardant, SteKi
reagovat
reaguje na: SteKi
Nejlepší pódium ever. Až mi málem slza ukápla :D Nevěřil jsem, že se ještě letos dočkáme takovýho výsledku
802420
Nejlepší pódium ever. Až mi málem slza ukápla *:D* Nevěřil jsem, že se ještě letos dočkáme takovýho výsledku
802411
2 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Ono aby ťa to bavilo, musíš to sledovať celé a zaujímať sa o všetko aj mimo závodenia samotného. Napr. tréningy, tam sa dozvieš od komentátorov zaujímavosti z diania za oponou, proste kto kde s kým prečo a za koľko. Ale väčšinou mi tam nepovedia nič nové, lebo f1online.sk to podstatné vždy pokryje v článkoch. V momente ako sa do toho dostaneš, tak na to začneš úplne inak pozerať a tak nejak automaticky si vyberieš tím/jazdca, ktorému budeš fandiť. Ja si neviem predstaviť, že niekto si len v nedeľu zapne závod a o iné sa nezaujíma. To by ma absolútne nebavilo, lebo doslova by som nevedel kam mám pozerať. Ja takto sledujem časomieru, odstupy, kto má aké pneumatiky, kedy pôjdu do boxov a podvedome viem ako sú na tom technicky a na čo v závode majú a čo je treba aby zajazdili dobrý výsledok. Ale ten závod je ako keby už len taká čerešnička na torte. Fakt by si neveril, čo všetko sa deje okolo. Mňa to po Drive to Survive chytilo strašne a to som bol človek čo nechápal ako môže niekto formule pozerať. Ale poslednú sériu nenávidím, lebo to som tomu už rozumel a podstatné veci tam ani nedali a vymysleli si kauzy a zdramatizovali na miestach ktoré doslova neexistovali :D
802419
Ono aby ťa to bavilo, musíš to sledovať celé a zaujímať sa o všetko aj mimo závodenia samotného. Napr. tréningy, tam sa dozvieš od komentátorov zaujímavosti z diania za oponou, proste kto kde s kým prečo a za koľko. Ale väčšinou mi tam nepovedia nič nové, lebo f1online.sk to podstatné vždy pokryje v článkoch. V momente ako sa do toho dostaneš, tak na to začneš úplne inak pozerať a tak nejak automaticky si vyberieš tím/jazdca, ktorému budeš fandiť. Ja si neviem predstaviť, že niekto si len v nedeľu zapne závod a o iné sa nezaujíma. To by ma absolútne nebavilo, lebo doslova by som nevedel kam mám pozerať. Ja takto sledujem časomieru, odstupy, kto má aké pneumatiky, kedy pôjdu do boxov a podvedome viem ako sú na tom technicky a na čo v závode majú a čo je treba aby zajazdili dobrý výsledok. Ale ten závod je ako keby už len taká čerešnička na torte. Fakt by si neveril, čo všetko sa deje okolo. Mňa to po Drive to Survive chytilo strašne a to som bol človek čo nechápal ako môže niekto formule pozerať. Ale poslednú sériu nenávidím, lebo to som tomu už rozumel a podstatné veci tam ani nedali a vymysleli si kauzy a zdramatizovali na miestach ktoré doslova neexistovali :D
802415
3 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já si kvůli tomu letos zaplatil Skylink. Přišlo mi to jako nejlevnější možnost, byť na tom jinak vůbec nic nesleduju a po sezóně to zas zruším.
802417
Já si kvůli tomu letos zaplatil Skylink. Přišlo mi to jako nejlevnější možnost, byť na tom jinak vůbec nic nesleduju a po sezóně to zas zruším.
802415
1 -1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se