Já tu knížku velice miluju, roky jsem nečetl tak zábavný a sebevědomý vyprávění, ale náročnější čtení? Pod tím si představuju, co já vím, pokračování Duny, nebo Ambasadov od Miévillea. Nebo i ten Silmarillion, čert to vem. Jméno větru je podle mě ukázkovej page turner...
Tím tě samozřejmě nechci nijak tupit, jenom projevit svý překvapení.
reaguje na:
belasis
|
reagovat
|

Pravda, tolkienovského typu to moc není, ale zábavné, to jo.
