reaguje na:
do_Od
Přesně, jak říkáš, to pojmenoval i on sám na tiskové konferenci. Ale i tak si cením toho, že je tam někdo, kdo hned nedělá, jak Hamáček s Babišem (a Zemanem) pískají.
|
reagovat
|




