ComicZone
Nemám teď úplně jednoduché období, tak mi přítelkyně přinesla začátek nově vycházející kolekce Batmana od Deagostini. Udělalo mi to radost a společně jsme předplatili i zbytek. Celkem má být asi 80 sešitů, jsou tam kousky jako Kameňák nebo Soví tribunál, alespoň co jsem se zatím díval. Dohromady to dá na poličce hezký obrázek. První dva díly jsou Rok nula, které jsem ještě nečetl, tak se těším. Dohromady to vyjde celkem draho, ale žádnou podobnou sbírku nemám a Batman je asi můj nejoblíbenější komiksový hrdina. Vždycky jsem říkal, že můj první komiksový komplet jednou bude Preacher od Ennise, což je moje vůbec nejoblíbenější sága. Ale nakonec to bude tedy Batman.)
|
reagovat
|



