reaguje na:
Spazz
Moc hezké, normálně bych tu "Avengers" verzi Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého chtěl vidět jako moderní komiksovou adaptaci.
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
dreamy
|
reagovat
|
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
. Jestli alternativou byl nějakej rapující debílek, nebo dubstepový dropy, aby to jakože drželo krok s dobou, tak zaplaťbůh za to...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|