reaguje na:
Spazz
Bude i O třinácti tchýních a Kašpárkův hrobeček?
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|


. Jestli alternativou byl nějakej rapující debílek, nebo dubstepový dropy, aby to jakože drželo krok s dobou, tak zaplaťbůh za to...
