
reaguje na:
Spazz
Hned bych dlouhého, širokého a bystrozrakého chtěl vidět v nějaké superhero adaptaci. 

|
reagují:
SeldomSeen
|
reagovat
|
tak to je pecka. 



. Jestli alternativou byl nějakej rapující debílek, nebo dubstepový dropy, aby to jakože drželo krok s dobou, tak zaplaťbůh za to...