reaguje na:
AndyKaufman
Nechystal se svého času nějakou verzi točit Strach?
|
reagují:
pytlik
|
reagovat
|

tak to je pecka. 



. Jestli alternativou byl nějakej rapující debílek, nebo dubstepový dropy, aby to jakože drželo krok s dobou, tak zaplaťbůh za to...