Nostalgický vzpomínky na skvělý Airborne i tak zůstanou. Nebo respektive na jakýkoliv díl MoH.


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Tá hardcore obtiažnosť je celkovo vec, čo sa mi na novej TM nepáči. Stará Nations alebo Nations Forever mala omnoho viac tratí aj pre úplnych noobov.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
kyller
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|