Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 6741 - 6760 Napsat příspěvek

Star Citizen

Asi už vývoji této hry přestávám rozumět....?)
670043
Asi už [url=https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/16341-Legendary-Battle-Tank-Reborn]vývoji[/url] této hry přestávám rozumět....*?)*
Star Citizen
0 0
reagovat
Wolf 2 lehce v top 3 her tohoto roku. Kvůli pár chybičkám nebudu psát nesmysly jako ať se na to raději vyserou.
A to i kvůli tomu, že vedle těch dvou Wolf her vypadá situace na poli single FPS ještě mnohem hůře než by si člověk myslel. 
670023
Wolf 2 lehce v top 3 her tohoto roku. Kvůli pár chybičkám nebudu psát nesmysly jako ať se na to raději vyserou. A to i kvůli tomu, že vedle těch dvou Wolf her vypadá situace na poli single FPS ještě mnohem hůře než by si člověk myslel. 
3 0
reagovat
reaguje na: Vardant
No, v zásadě souhlasím s tím Wolfem. Já se teda bavil ohromně, zejména po tý příběhový stránce jsou tam nelidsky cool věci, nicméně zhruba od půlky jsem se čím dál častěji přistihoval, že mě docela docela mrzelo, když skončila cutscéna a já měl jít zase střílet. Měli by natočit film, to bych šel hned :-)

P.S.: jestli ani v příštím díle nevyřeší spolehlivý sbírání věcí (lékáren, munice, zbroje) ze země bez nutnosti spamovat E, měli by se na ty střílečky opravdu vysrat...
670020
No, v zásadě souhlasím s tím Wolfem. Já se teda bavil ohromně, zejména po tý příběhový stránce jsou tam nelidsky cool věci, nicméně zhruba od půlky jsem se čím dál častěji přistihoval, že mě docela docela mrzelo, když skončila cutscéna a já měl jít zase střílet. Měli by natočit film, to bych šel hned :-) P.S.: jestli ani v příštím díle nevyřeší spolehlivý sbírání věcí (lékáren, munice, zbroje) ze země bez nutnosti spamovat E, měli by se na ty střílečky opravdu vysrat...
669976
0 0
reagovat
reaguje na: Vardant
Vida, tak já mám jisté jen:
Days Gone
Spider-Man
Detroit: Become Human
World of Warcraft: Battle for Azeroth

A pak podle recenzí / doporučení / chuti:
RDR2
God of War

Plus teda doufám, že třeba vyjde TLoU2
669993
Vida, tak já mám jisté jen: Days Gone Spider-Man Detroit: Become Human World of Warcraft: Battle for Azeroth A pak podle recenzí / doporučení / chuti: RDR2 God of War Plus teda doufám, že třeba vyjde TLoU2
669991
0 0
reagovat
reaguje na: do_Od
No když už jsi to nakousl, tak příští rok vypadá asi lépe. Já plánuju:

Shadow of the Colossus
God of War
Spider-Man
Detroit: Become Human
Red Dead Redemption 2
Shadow of the Tomb Raider - jestli zase nebude mít časovou exkluzivitu...
Death Stranding - jestli tedy vyjde
Vampyr
Ghost Of Tsushima

a podle recenzí:

Darksiders III
Days Gone
Metro: Exodus
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
Anthem - moc šancí tomu ale nedávám
Biomutant 
669991
No když už jsi to nakousl, tak příští rok vypadá asi lépe. Já plánuju: Shadow of the Colossus God of War Spider-Man Detroit: Become Human Red Dead Redemption 2 Shadow of the Tomb Raider - jestli zase nebude mít časovou exkluzivitu... Death Stranding - jestli tedy vyjde Vampyr Ghost Of Tsushima a podle recenzí: Darksiders III Days Gone Metro: Exodus Ni no Kuni II: Revenant Kingdom Anthem - moc šancí tomu ale nedávám Biomutant 
669978
1 0
reagují: do_Od
reagovat
1. Assassin's Creed: Origins
2. Uncharted Lost Legacy
3. Star Wars Battlefront II
4. GT: Sport
5. Horizon Zero Dawn

(strašně slabej rok, snad to bude ten další lepší)
669978
1. Assassin's Creed: Origins 2. Uncharted Lost Legacy 3. Star Wars Battlefront II 4. GT: Sport 5. Horizon Zero Dawn (strašně slabej rok, snad to bude ten další lepší)
0 0
reagují: Vardant
reagovat
No mně teda Wolf 2 přišel slabší než jednička. S tím množstvím cut-scén to dost přehnali, level design šel hodně dolů a příběh je sice pořád stejně ulítlý, ale některé nové postavy jsou fakt na pěst.
Díky filmečkům je hra o dost kratší a rozkouskovaná, takže si ani pořádně neužiješ delší pasáže střílení.
Jediné zlepšení je grafika a optimalizace. Ale to jsem koukal buď nebyla na začátku pravda nebo jsem měl jen štěstí. Jinak mají/měli lidi s plynulostí hry dost velké problémy.
Tenhle rok jsem toho moc z letošních her nedohrál, ale pokud bych měl sestavit nějaký žebříček tak:

1. Persona 5
2. Horizon Zero Dawn
3. Nier Automata
4. Uncharted The Lost Legacy

Pak už jsem hrál v podstatě jen Destiny 2, ale z toho jsem teď zklamaný ještě víc než z Wolfa...
669976
No mně teda Wolf 2 přišel slabší než jednička. S tím množstvím cut-scén to dost přehnali, level design šel hodně dolů a příběh je sice pořád stejně ulítlý, ale některé nové postavy jsou fakt na pěst. Díky filmečkům je hra o dost kratší a rozkouskovaná, takže si ani pořádně neužiješ delší pasáže střílení. Jediné zlepšení je grafika a optimalizace. Ale to jsem koukal buď nebyla na začátku pravda nebo jsem měl jen štěstí. Jinak mají/měli lidi s plynulostí hry dost velké problémy. Tenhle rok jsem toho moc z letošních her nedohrál, ale pokud bych měl sestavit nějaký žebříček tak: 1. Persona 5 2. Horizon Zero Dawn 3. Nier Automata 4. Uncharted The Lost Legacy Pak už jsem hrál v podstatě jen Destiny 2, ale z toho jsem teď zklamaný ještě víc než z Wolfa...
0 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: kubqo
Pěknej výběr, ale chybí ti v něm Mashinky ;)
669974
Pěknej výběr, ale chybí ti v něm Mashinky *;)*
669971
0 0
reagovat
Spísal som svoje myšlienky o mojich naj hrách tohto roka - link

Komu sa nechce klikať:
  1. Picross S
  2. Wolfenstein II
  3. Solitairica
  4. A Normal Lost Phone
  5. PlayerUnknown's Battlegrounds
669971
Spísal som svoje myšlienky o mojich naj hrách tohto roka - [url=https://www.giantbomb.com/profile/kubqo/blog/my-five-most-favourite-games-of-the-year-2017-and-/116269/]link[/url] Komu sa nechce klikať: [list=1][*]Picross S[/*][*]Wolfenstein II[/*][*]Solitairica[/*][*]A Normal Lost Phone[/*][*]PlayerUnknown's Battlegrounds[/*][/list]
2 0
reagují: Axis
reagovat
Na Uplay je teď zadarmo AC Black Flag, Watchdogs a World in Conflict.
669577
Na Uplay je teď zadarmo AC Black Flag, Watchdogs a World in Conflict.
0 0
reagovat

Day of Infamy

Na Steamu do pondělí jen za 5 éček, tak jsem si udělal Vánoce. :+ Ze současných FPS by to mělo být nejblíž CoD 2.
668549
Na [url=http://store.steampowered.com/app/447820/Day_of_Infamy/]Steamu[/url] do pondělí jen za 5 éček, tak jsem si udělal Vánoce. *:+* Ze současných FPS by to [url=https://youtu.be/UP9XE57sySc]mělo být nejblíž CoD 2[/url].
Day of Infamy
0 0
reagovat

Company of heroes 2

668548
[url=https://www.humblebundle.com/store/company-of-heroes-2]Zadarmiko na Humble Bundle.[/url]
Company of heroes 2
0 0
reagovat

Wolfenstein 2

Kurva takto sa maju robit hry! Tam kde Valve sklamalo, Bethesda prevzala stafetu, drbla ju o zem, zozsekala ju na sracky a vytvorila si svoju vlastnu a lepsiu po kazdej stranke. Srat na nedokonceny Half Life, teraz tu kraluje Wolfenstein! :D
668246
Kurva takto sa maju robit hry! Tam kde Valve sklamalo, Bethesda prevzala stafetu, drbla ju o zem, zozsekala ju na sracky a vytvorila si svoju vlastnu a lepsiu po kazdej stranke. Srat na nedokonceny Half Life, teraz tu kraluje Wolfenstein! *:D*
Wolfenstein 2
2 -1
reagovat
Sir Daniel Fortesque je zpět!

Medievil - PSX 2017: Teaser Trailer

Ještě ten Syphon Filter, The Legend of Dragoon a toho Spyra prosím.
667636
Sir Daniel Fortesque je zpět! [url=https://www.youtube.com/watch?v=GMSI7nS2z-g]Medievil - PSX 2017: Teaser Trailer [/url]Ještě ten Syphon Filter, The Legend of Dragoon a toho Spyra prosím.
1 0
reagovat
tohle už se určitě rušit nebude ;)
667583
tohle už se určitě rušit nebude *;)*
0 0
reagovat
Zase ič konkrétne. Ja mám zlé tušenie že to dopadne zrušením, alebo vydajú nedokončenú osekan verziu na minimalizovanie strát.
667582
Zase ič konkrétne. Ja mám zlé tušenie že to dopadne zrušením, alebo vydajú nedokončenú osekan verziu na minimalizovanie strát.
0 0
reagovat
Jen aby z toho nebyl mimozni simulator krabice, jako mgs
667498
Jen aby z toho nebyl mimozni simulator krabice, jako mgs
0 0
reagovat
Kojima, ty vole. Ten je fakt jinde než ostatní. 
667446
Kojima, ty vole. Ten je fakt jinde než ostatní. 
1 0
reagovat
667440
[url=https://www.youtube.com/watch?v=iadt58pIU7o]Death Stranding - Game Awards 2017 Trailer [/url] Jeden Kojima vládne všem!*:o**:+*
2 0
reagovat
a AC:Black Flag budúci týžden
667100
a AC:Black Flag budúci týžden
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se