reaguje na:
departed
Mne na tom Horizon extrémne vadila jedna vec. A to mierka toho sveta. Akože mapa je veľká, ale je to také zvláštne, všetko je pri sebe. Vôbec nemám pocit vzdialenosti keď idem niekam plniť nejakú misiu. Nejaký chudák ma pošle vyriešiť nejaký príšerný problém a neraz to bolo vyslovene za rohom, že som tam bol za 20 sekúnd behu. Keď si to napríklad porovnám s RDR 2 tak sa to vlastne ani nedá porovnávať, lebo tam má človek pozit, že niekam skutočne putuje.
|
reagovat
|



