reaguje na:
SteKi
To poznám. Ja som stratil rok života pri Lineage 2. Ale mňa tam držala hlavne komunita. Keď sa tá rozpadla, tak už to nemalo zmysel a prestať hrať zo dňa na deň bolo veľmi jednoduché. Dnes už je tá komunita nových hráčov strašne toxic a každý len používa botov, hra samotná sa už dávno zmenila na pay2win a celá tá atmoška čo ma tam niekedy pred 10 rokmi držala sa úplne vytratila.
|
reagovat
|




