Za mne je nejnávykovější Baldurs Gate, nikde jinde jsem nestrávil víc času a btw je to i hra kterou jsem nejvíc krát koupil, myslím že celkově tak 5x jen první díl v různých edicích.
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
edit: už vím 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
ale asi si dám Returnal, lebo mass effect je na dlho 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
). Co si ale myslím že by remake zasloužilo, by byl Far Cry 2. Ta hra je odsuzovaná (a velmi oprávněně) za mnoho věcí, navíc trpí "hnědým filtrem", ale bylo by zajímavé si ji zahrát v "dnešním hávu" a s rebalancingem mechanik (ono by to mohlo být takové dark souls with guns, kdyby to jako celek fungovalo, místo pouhé, levné a všudypřítomné frustrace).|
reagovat
|