A taky jsem ji koupil asi nejvíckrát, no ono to není těžké s tolika reedicemi a vydáními v digitální podobě

Ale před pár lety jsem se dostal k Elite: Dangerous a ztratil se ve hvězdách, takže tu pozici teď okupuje to. Nejspíš si jednou koupím VR set a HOSAS jen kvůli téhle hře





