reaguje na:
(=LIFTY=)
Filip bohužel zapomněl, že Watchmeni mají hned dvě prodloužené verze. Jedna je bez těch animovaných vsuvek (ty byly spojeny do samostatného půlhodinového kraťasu) a druhá s těmi vsuvkami. Filip mluví jenom o té druhé.
|
reagovat
|

Vyhovuje mi totiž způsob vysvětlování, jak co proč při vaření dělá. A taky ukazuje, kolikrát jsou věci v běžných receptech zbytečně složité. Je to svižné, ale vhodné i pro úplné začátečníky.
