My se teda určitě chceme nechat očkovat, jakmile to bude možné. Nebaví nás tohle přežívání. Chceme žít. Nejsme žádní hrdinové. Před nemocí máme respekt a rádi bychom se aspoň částečně vrátili k normálu včetně cestování. To nám strašně moc chybí. Sice na nás dojde řada nejspíš až v létě, protože jsme oba mladí, ale počítáme s tím. Je to v našem zájmu i v zájmu veřejnosti, abychom tu nemoc dostali pod kontrolu, když už jsme nuceni s ní žít. Všichni antivaxeři a antirouškaři by se měli jít zahrabat. To kvůli nim se neustále prodlužuje nouzový stav a lockdown. Prostě Češi jsou odborníci na všechno a všechno vědí nejlépe. Pokud nám lékař řekne, že můžeme očkování podstoupit, není o čem diskutovat.
|
reagovat
|


...
