Jinak já bramborový salát jim opravdu jen jednou ročně na Štědrý den, zbytek roku se mu vyhýbám obloukem. Ale zrovna dochucuju ten letošní a nějak mi to nejde. Něco tomu chybí! 
Jinak já bramborový salát jim opravdu jen jednou ročně na Štědrý den, zbytek roku se mu vyhýbám obloukem. Ale zrovna dochucuju ten letošní a nějak mi to nejde. Něco tomu chybí! 
|
reagují:
Memphis
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
mkubalikova
|
reagovat
|
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagují:
SeldomSeen
|
reagovat
|
Jinak náš rodinný bramborový salát se neobejde bez jabka. |
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|