Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 32201 - 32220 Napsat příspěvek
Tradiční znojemské okurky - vyrobené v Turecku. Jsem moc rád, že nejím bramborový salát. :D
775157
Tradiční znojemské okurky - [url=https://twitter.com/pavelhoudek/status/1341810558178365442]vyrobené v Turecku[/url]. Jsem moc rád, že nejím bramborový salát. *:D*
2 -5
reagovat
Kopr...Český koriandr... 
775156
Kopr...Český koriandr... 
2 -2
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Přisolit.

P.S. Dokonalý bramborový salát je mýtus.
775154
Přisolit. P.S. Dokonalý bramborový salát je mýtus.
775139
3 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Já kopr nesnáším taky. Zvedá se mi žaludek, i když jen procházím podél pole. Ale v okurkách ho snesu. Víceméně v nich není cítit. Na druhou stranu, kdyby to bylo jen na mě, tak ho tam nedávám taky. :D
775153
Já kopr nesnáším taky. Zvedá se mi žaludek, i když jen procházím podél pole. Ale v okurkách ho snesu. Víceméně v nich není cítit. Na druhou stranu, kdyby to bylo jen na mě, tak ho tam nedávám taky. *:D*
775147
0 -2
reagovat
reaguje na: SeldomSeen

jen poznamka k okurkam

Nesnáším kopr v nálevu a došlo mi to až letos :D . Takže základ (pro mě) je sladkokyselý nálev s cibulí a hořtičným semínkem, ale bez kopru, bobkového listu či jiných bylin.
775147
Nesnáším kopr v nálevu a došlo mi to až letos *:D* . Takže základ (pro mě) je sladkokyselý nálev s cibulí a hořtičným semínkem, ale bez kopru, bobkového listu či jiných bylin.
jen poznamka k okurkam
775131
5 0
reagují: okkac, Memphis
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Tyčový mixér je za mě rozhodně nejlepší, ale důležité je, aby nádoba, ve které to děláš, plně objímala ten mixér - měla by být teda vysoká a hubená. A jinak je domácí majonéza naprosto top a člověk si tam může vlastně i přidat, co chce, vybrat si oblíbený olej atd. 
775142
Tyčový mixér je za mě rozhodně nejlepší, ale důležité je, aby nádoba, ve které to děláš, plně objímala ten mixér - měla by být teda vysoká a hubená. A jinak je domácí majonéza naprosto top a člověk si tam může vlastně i přidat, co chce, vybrat si oblíbený olej atd. 
775121
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Kdyby někdo neznal :D

link
775140
Kdyby někdo neznal *:D* https://youtu.be/NictO9-CE1k
775130
2 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Já jsem to tyčákem zkoušela tak dlouho, až jsem vychytala konzistenci, jen abych nemusela ručně. A ty trubičky bych v takovém případě radši nepekla. :D Jinak já bramborový salát jim opravdu jen jednou ročně na Štědrý den, zbytek roku se mu vyhýbám obloukem. Ale zrovna dochucuju ten letošní a nějak mi to nejde. Něco tomu chybí! :(
775139
Já jsem to tyčákem zkoušela tak dlouho, až jsem vychytala konzistenci, jen abych nemusela ručně. A ty trubičky bych v takovém případě radši nepekla. *:D* Jinak já bramborový salát jim opravdu jen jednou ročně na Štědrý den, zbytek roku se mu vyhýbám obloukem. Ale zrovna dochucuju ten letošní a nějak mi to nejde. Něco tomu chybí! *:(*
775137
5 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: KARLOS
U nás se taky dělá s majonézou, ale pro mě vždy bez a buď to sním tak, jak to je, nebo si tam dám řecký jogurt. 
775138
U nás se taky dělá s majonézou, ale pro mě vždy bez a buď to sním tak, jak to je, nebo si tam dám řecký jogurt. 
775136
2 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
To sme zkoušeli taky, pak je ale hodně řídká ;)... Sníh do trubiček se u nás taky dělá ručně (a včera mi z toho málem upadla ruka)...
775137
To sme zkoušeli taky, pak je ale hodně řídká ;)... Sníh do trubiček se u nás taky dělá ručně (a včera mi z toho málem upadla ruka)...
775121
2 0
reagují: mkubalikova
reagovat
reaguje na: JAGODA
Francouský? Ten nemám zase rád já, moc kyselý n a mě (aspoň jak ho doma děláme my - cibule svařená v octu jako zálivka)...
775136
Francouský? Ten nemám zase rád já, moc kyselý n a mě (aspoň jak ho doma děláme my - cibule svařená v octu jako zálivka)...
775134
1 -1
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ten mám rád, ale bez majonézy. ;)
775134
Ten mám rád, ale bez majonézy. *;)*
775133
6 -1
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: JAGODA
Asi reknu neco podobne kontroverzniho, ale ja vubec nemusim bramborovej salat.
775133
Asi reknu neco podobne kontroverzniho, ale ja vubec nemusim bramborovej salat.
775132
3 -4
reagují: JAGODA
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Asi budu v menšině, ale já například Lasku nebeskou vyloženě nesnáším, něco tak přeslazeného nemá zapotřebí ani žánr romantické komedie, který mám obecně rád. 
775132
Asi budu v menšině, ale já například Lasku nebeskou vyloženě nesnáším, něco tak přeslazeného nemá zapotřebí ani žánr romantické komedie, který mám obecně rád. 
775047
6 -12
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Memphis
Díky všem - upřímně řečeno, já už ty suroviny mám víceméně pořešené (mimochodem, zrovna kyselé okurky tu naštěstí problém nejsou - byť znojemským, natož pak domácím se nepochybně nevyrovnají), ale když se tu k tomu vysloveně vyzývalo, zdálo se to jako dobrá záminka pro změnu tématu - a je fajn dozvědět se, jak to dělají jinde... :+
775131
Díky všem - upřímně řečeno, já už ty suroviny mám víceméně pořešené (mimochodem, zrovna kyselé okurky tu naštěstí problém nejsou - byť znojemským, natož pak domácím se nepochybně nevyrovnají), ale když se tu k tomu vysloveně vyzývalo, zdálo se to jako dobrá záminka pro změnu tématu - a je fajn dozvědět se, jak to dělají jinde... *:+*
775128
5 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty kraaavo/vole...
775130
Ty kraaavo/vole...
775127
1 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: KARLOS
Já dávám jen doma nakládané okurky (ženský rod), cibuli a vejce (plus majonézu a hořčici). Ta ostatní zelenina v salátu mi nikdy k srdci nepřirostla.
775128
Já dávám jen doma nakládané okurky (ženský rod), cibuli a vejce (plus majonézu a hořčici). Ta ostatní zelenina v salátu mi nikdy k srdci nepřirostla.
775120
6 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
A jak jste se na Tenet dívali vy ? link
775127
A jak jste se na Tenet dívali vy ? https://9gag.com/gag/a5WL1oG
6 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Barv666
link fraîche, oh yeah, oooooh :o
775123
https://www.youtube.com/watch?v=4pz_iNUUyyI crème fraîche, oh yeah, oooooh *:o*
775122
1 0
reagovat
Brambory na plátky, crème fraîche, pažitka, koření.
775122
Brambory na plátky, crème fraîche, pažitka, koření.
3 -2
reagují: Muf
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se